Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki nem oltat, az jellemzően...

Aki nem oltat, az jellemzően komolytalannak tartja a vírust? Vagy ha nem tartja annak, hogy-hogy nem fél?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem vettem fel az oltást (20on éves vagyok), a vírust viszont komolyan veszem, és el szeretném kerülni.
2021. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
#1: és akkor mégis miért nem veszed fel az oltást?
2021. nov. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
#2 Mi közöd hozzá?
2021. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, komolytalannak tartom. Elhiszem, hogy a 80 éveseket komolyan megviseli, de mi nem? Én 27 évesen minden gond nélkül átestem rajta. Szóval tapasztalatom is van. Influenza ellen sem szoktam oltatni, önszántamból ez ellen sem fogok. (Ha valamilyen módon kötelezik, akkor be fogom adatni, nem vagyok oltásellenes, csak teljesen feleslegesnek ítélem meg.)
2021. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
#3: beszélgetek, érdekel a véleménye...
2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
2: első vagyok. Azért, mert vannak más védekezési módszerek is mint az oltás, csak átmosták az emberek agyát, hogy az az egyetlen, ami megvédhet. Pl. önkéntesen karanténozok, többnyire kevés emberrel kell találkoznom, ha pedig igen, akkor kint vagyunk és maszkot hordunk, kezet mosok, maszkot hordok, kerülöm a tömeget. De már itt van a negyedik hullám és egyszer sem kaptam el a vírust (voltam ellenanyag vizsgálaton), amikor nem volt súlyos a helyzet akkor elmentem moziba, beültem egy jó étterembe, nyáron pedig szinte mindenhol voltam Balatontól kezdve barátoknál. Most van elég dolgom itthon is, de nem kell azt sem elképzelni, hogy egész nap otthon ülök, mert rendszeresen sportolok, képzem magam, és ha hiszed, ha nem, pszichésen megpihenek az emberektől. Nekem kifejezetten segített a járvány abban, hogy feldolgozzak múltbéli eseményeket, hogy kicsit megálljon minden és a helyére kerüljenek a dolgok. Most már a negyedik oltásról esik szó, és én örülök, hogy az elsőt sem kaptam meg, mert feleslegesen terheltem volna vele a szervezetem, ha nem vagyok a vírus kitettségében. Elvileg jövő tavasszal fog megjelenni a vírus legújabb mutációja, ami már csak náthaszerű tüneteket fog okozni. Addig várok. Nekem jobban megéri a karanténozás, valakinek pedig nem. Azokat sajnálom, akiknek kötelező lett, de ez sajnos várható volt.
2021. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
#6: szerintem ezek mind fontos dolgok. Lehet neked nem feltétlen kell az oltás. De erre a lakosság töredéke képes. Hányan hordanak most maszkot önkéntesen?
2021. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Én nem félek, bízom az immunrendszeremben. Annyi mindentől félhetnénk. Ha ez egy pestis lenne, persze, hogy oltatnék. De nagyítóval kell keresni a valódi halálos aldozatokat, mert a statisztikába az öngyilkosokon keresztül a balesetben elhunytakig mindenkit belevesznek, akik valaha voltak covidosok. Én ilyen alapon nem vagyok hajlandó rettegni és pont.
2021. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Én nem félek, bízom az immunrendszeremben."


Te dolgod, én a sajátomban nem. Viszont ettől még ez az érv olyan, mintha nem kötnéd be magad, mert bízol a vezetési képességeidben. Még azon a ponton is áll a párhuzam, hogy kettőn áll a vásár.


A poszt-COVID-tól sem tartasz?

2021. nov. 13. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2021. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!