Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi antitested van?

Mennyi antitested van?

Figyelt kérdés

Covidra gondolok.


Írd le kérlek azt is, hogy:

- mikor estél át a fertőzésen / mikor oltattad be magad

- mennyi idő után nézettél ellenanyag szintet

- milyen oltást kaptál (ha kaptál)

- milyen mértékegységben kaptad az eredményt (AU/ml vagy U/ml)

- fogsz-e oltatni/újraoltatni ezzel az ellenanyag szinttel?


Előre is köszönöm!



2021. nov. 12. 04:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2 Sinopharm után 2,5 hónappal 27 volt, ahol 15-től jó és nemcsak a tüskefehérje ellenit nézték.


4 hónapra a másodikra be is adattam a Pfizert. Ha ennyire nem a korosztályomnak megfelelően működik az immunrendszerem, nem is akarom mostmár tudni az antitest-eredményt, így is eléggé félek.

2021. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hello. Tanulsagos leszek: 2 hetig az osszes klasszikus tunetet produkaltam, de a kotohartyagyulladast is beleertve. 1 db AZ-t vettem fel majusban. Biztos voltam benne, hogy ez covid, karantenban maradtam, majd 17 nappal a lerobbanasom utan kertem egy IGG tesztet, olyat, ami 50-tõl jo. Az eredmeny lesujto: 35.2 volt. Vigyazzatok magatokra! <3
2021. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 shey133 válasza:

Sziasztok!


Én a napokba csináltattam (11.22.) ellenanyag szint mérést és nekem 775 AU/ml lett az eredmény. Valószínüleg auguszutus végén estem át a betegségen. Nem tudom pontosan mert tesztelve nem voltam.

Oltást nem kaptam és egyenlőre nem is kérek szerintem.

2021. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!