Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez normális, ha megkaptam az...

Ez normális, ha megkaptam az első Pfizer oltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy tegnap előtt megkaptam az első oltást (Pfizer) és abszolút semmi mellékhatás nem volt. Ez nem jelent semmit? Nem is hat akkor?

Ha mégis hat, mennyi időnek kell eltelni amíg "véd" valamennyire?

21F



2021. nov. 12. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én csak egyet kaptam, nekem se volt semmi mellékhatás. Még a karom sem fájt igazán. A tobbirol nyilatkozni nem tudok, mert nem vettem fel többet.

24N

2021. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én kettőt kaptam márciusban és áprilisban, és kétszer annyi idős vagyok mint te, és nekem sem volt abszolút semmi hatása. Akkor se és azóta sem.
2021. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én már a negyediket kaptam. Nekem sem volt abszolút semmi hatása.
2021. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mind2x 5 napig beteg voltam tőle. Van akinek semmi baja nincs tőle, ez teljesen normális.
2021. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. volt Pfizer, 2 napig eléggé fájt az oltás helye izomlázszerűen, utána 2 nap hónaljfájás, szintén izomlázszerűen.


Mondjuk nekem szerintem enyhén alulműküdik az immunrendszerem és kisebb autoimmun problémáim is vannak, tehát nem tudom, mennyire vagyok referencia.


28N

2021. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én láz, fejfájás, magas pulzus és a mai napig nem bírom úgy terhelni magam, mint az oltás előtt. 2. astrazeneca után alakult ez ki.
2021. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Normális. Én áprilisban kaptam az elsőt, májusban a másodikat és tegnap a harmadikat. Az első kettőnél nem volt semmi, egyelőre eddig a harmadiknál sincs. Egész családom pfizert kapott, senkinél nem volt semmi.
2021. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5:Pont ez azt mutatja, hogy jól működik, szervezeted felismerte. Akik nem érzik meg, meg a covid átmegy rajtuk enyhe tünetekkel, azoknál most azt mondják, hogy a t-sejtjeik reagálnak gyorsan és hatékonyan. De ki tudja.
2021. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Sajnos nem működik jól. :(

2021. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!