Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így megfertőzhetett egy rágcsáló?

Így megfertőzhetett egy rágcsáló?

Figyelt kérdés

A padlásunkon szerintem egér vagy patkány van.

Szoktam hallani,hogy kaparászik,több helyen a lakásban,a flafonból,ahol ilyen kisebb furatok vannak,pl lámpák,stb.


Na már most ma láttam,ahol a netkábel lett kifúrva,egy kisebb lyuk,hogy valamilyen állat párszor kidugta az orrát(gondolom).


Ami ugye a fejem felett volt,hiszen a gép előtt ültem.


Így lehet rám csorgathatta a nyálát,vagy rám permetezhette?


Nagyon ijesztő,mert akár veszettséget is terjeszthetik,lehet beképzelem,de mintha valami éreztem is volna,hogy az arcomra kerül.


2021. nov. 13. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik már veszettség ne aggódj. Covid van helyette nyilvánvalóan. A megoldás: regisztráld a patkányt bármelyik sokadik vakcinára, meg is érdemelné a sok patkány.
2021. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kézben szoktam őket fogdosni, semmi bajom, te beteg vagy és ezt fóbiának nevezik, szaknyelven nozofóbia. Manapság a covid19 kapcsán sok ember lett nozofóbiás, ez pedig elmebetegség valójában.
2021. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Covidtól nem félek,attól jó eséllyel nem halok meg,a veszettség viszont 100% halálos,és mikor tünetei vannak,már nem lehet tenni semmit,ezért félek tőle.
2021. nov. 13. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
De én magamon mászattam egeret a kezemben is volt ne viccelj már, sőt eszek földről epret is néha tavasszal mosatlanul és kint sok az egér, a macska megfog mindig párat :D ne nevettesd ki magad, hogy a plafonról rád fröcsögött, amúgy is ha megharapna úgy kaphatnád el a veszettséget :D így nem...
2021. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg megvesztél kérdező :DDD mégis ha nem harap meg hogy kerülne a véredbe? ez nem légúti vírus, hogy száll ide-oda a nyálával.. ha rád is megy a nyála lemosod és csókolom! Szoktál legalább fürödni? Nem ártana... Egér minden kertes házban van, elég sok veszett ember lenne már ha így el lehet kapni! Volt már akit harapott is meg, nem lett veszett mégsem. Nyugi!
2021. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát,mondjuk úgy,hogy felfelé néztem,ahogy kapart valami,reflexből,és belerepülhetett a nyála a szemembe pl.
2021. nov. 13. 23:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Akár inhalációval,is lehetséges megfertőződni,nem csak harapással.
2021. nov. 13. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ugyanaz a rendszer propagálja az összes nyavaját, veszettség, kovid, aids, és a "kezeléseket" mint pl sugárkezelés, kemoterápia, melyektől marhára "egészséges módon" kihullik az ember haja. Az teljesen szembeszökő, szinte csak abban mernek igazat mondani, pl ha eltört valaki lába (bár manapság azt is kovidos betegként regisztrálják...).


Ismerd meg jobban önmagad, valamint vizsgáld meg egyértelműen eltérő forrásokból a dolgokat. A bizonyítékok lapulnak...


Orwell, 1984: "A háború = béke, az igazság = hazugság", és lehetne folytatni a sort: a hazugság = igazság, a béke = háború, a barát = ellenség, az ellenség = barát.


Ez többnyire így van azon dolgok kapcsán, melyeket elültetik a köztudatba.


Vizsgálódj, gondolkodzz széles látókörrel.


Vagy maradj fóbiás és mérgezd magad félelemmel és kezelésekkel. Kivétel persze erősíti a szabályt. Megsúgom: kivétel nem sok van.

2021. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A "konteós" kristálygömbömet bámulom, lááátom a jövőt:


NIPAH vírus és MARBURG vírus a következő forgatókönyv...


Látom a jövőt, mert bennfentes "jós vagyok".

2021. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!