Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Hogyan tudnám megakadályozni, hogy belázasodjak és hogy tudom leghamarabb meggyógyítani magam?

Figyelt kérdés

Szóval... 4nap múlva műtenék a mandulám miatt ...de ma reggel torokfájással keltem... és egész nap krákogtam..szerintem a légutaim kezdenek begyulladni...de ha így halad, akkor nem műthetnek meg..ami azért lenne rossz, mert alig gyógyul be a mandulám...szóval muszáj lenne megműteni...

Szeretném, ha nem lennék lázas és ha helyrejönne gyógyszer nélkül..Tippeket kérnék, hogy mit tegyek...(méz és melegben való fekvésen kívül...)

Köszönöm előre is:D


2008. dec. 12. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha műtéted lesz, én mindenképp szólnék orvosnak, mert ők ezt jobban tudják ilyen esetben. Ha nem műtenének, mondanám a mézet, a mézes teát, a neocitran-t, a coldrex-et, a priznicelést lázra, de egy műtét az komolyabb dolog, hogy ezzel játssz.
2008. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Az a gond, hogy a házi praktikák mind az immunrendszer erősítéséről szólnak, ha viszont már jelentkeznek a tünetek, akkor elkéstél, ilyenkor ha elkezded támogatni az miiunrendszer, akkor is max gyorsítod a betegség lefolyását, eg nem lőzöd. HA meg gyógyszert, gyógynövényt, bármi más megoldást használsz, ami közvetlen a betegséget macerálaja, az meg kihatással lehet a műtétre, és ugyanúgy elnapolhatják miatta.
2008. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat...és hát...valószínűleg elnapolás lesz a vége... ma már hőemelkedésem is van/volt és még kitudja mi lesz estig... Nem használok pihenésen és melegen kívül semmit inkább..nehogy bajt csináljak...majd hétfőn eldöntik a sorsom...

De azért köszönöm nektek:D:D

2008. dec. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!