Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet a herpeszt...

Hogyan lehet a herpeszt gyorsan meggyógyítani?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Különféle kenőcsökkel, amit a gyógyszertárban tudsz beszerezni. Kinek mi válik be jobban. Én a Vectavirre esküszöm. 4 nap és viszlát herpesz.
2008. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy Zovirax, Telviran.
2009. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Van még az a gyógyszer nevű növény is, a neve: aloe Vera. Virágboltban lehet kapni. Letéped a szárát, csak 1 kis darabot, ennek a nedvével bekened a herpeszt naponta többször, és 2 nap után eltűnik.
2009. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha érzed, hogy kijön mosd meg Clarasepttel (antibakteriális szappan, gyógyszertárban lehet kapni.) Nekem attól azonnal megdöglik. A herpeszkrémekkel viszont vagy 1 hét, a Zoviraxtól meg kipirosodik a fejem. Szerintem ez a legjobb.
2009. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy bevált módszerem, de nagy odafigyelést igényel, különben még rosszabbul járhatunk....

Amint lehet látni a megjelenő kis foltokat, moss nagyon kezet és pukkantsd ki őket... vagy forrósíts fel egy tűvéget és lyukaszd ki...majd rögtön töröld le zsepivel...majd ismét kézmosás.

Ezzel elindtassz hamarabb egy száradási folyamatot és nem tud a herpesz tovább növekedni a bőr alatt.

Csak nagyon kell vigyázni a higéniával, meg a rögtön kézmosással, mert akár tovább is fertőzheted a szádat.


Nekem bevállt!! A szájherpeszem csak max 2 napig sajog, utána már szárad!!

2009. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is a tűs módszert szoktam választani, ha nagyon megnő a bőröm alatt. De nagyon kell figyelni a higéniára, ez tény. Én pl tegnap csináltam az egy napos herpeszemre,de utánna lefertőtlenítettem arcszesszel, bekentem Propolissal és utánna Richtofittal. Hát reggelre bedagadt a teljes felső ajkam, erre persze Calcium tabletta, hogy lemenjen a dagadás. :( Én még nem jöttem rá a gyógymódra.
2009. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
29%

ezmind badarság ezekkel a kenceficékkel meg fogkrém meg miegymással napogik szemvedhetsz...

de van egy jó gyógymod..

nemtudom használjáke de én magamtól jöttem rá

fogsz egy vattapamacsot és jó erős alkoholba beleitatod..de fontos, hogy erős legyen és szórsz rá sót. és rátartod a herpeszre,fontos hogy akkor kezd el amikor érzed hogy kedkijönni.énmár sajnos akkorjöttemrá amikor már akkora volt a hójag mint a fejem..de ígyis 18óra alatt elmúlt

mivel az alkohol (erős) fertőtlenít és szárít és a só is ugyanígy garantált hogy hamar elfog múlni:)

sok sikert!

L\15

2009. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon erős alkohol gyanánt használhatom a párom after shave-jét erre?
2009. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ez a módszer állatira fáj?
2009. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ki ne szúrjátok. SOHA! kenegetni kell és szenvedni. Kiszúrni?? nem tudom feldolgozni. ha sebes a lábad akkor meg levágod?
2010. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!