Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom a herpes kialakul...

Hogyan tudom a herpes kialakulását megakadályozni?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 havonta jön ki herpes a számon..Mivel lehetne ezt megekőzni????
2008. márc. 10. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Korábban én is gyakran szenvedtem a herpestól. Aztán elkezdtem mindennap multivitamint szedni, mert a bőrgyógyászom azt mndta, azért van, mert gyenge az immunrendszerem. Azóta csak akkor jön ki, ha nagyon nagyon beteg vagyok és még lázas is. Egy próbát megér szerintem, de ha nem válik be, menj el bőrgyógyászhoz, mert ott csinálnak teszteket is és lehet, hogy valami immun probléma áll a háttérben. Amúgy a dokim azt mondta, hogy ez a leggyakoribb.
2008. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, a legyengült immunrendszer miatt van. Próbáld ki ezt a multivitamint: Scitec: Multi-X vagy ISS Super Vitamin Pak. google-ben rá tudsz keresni hol lehet kapni.
2008. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki hajlamos rá, az nem tudja megakadályozni. Én minden drága krémet kipróbáltam de mégis egy 300 Ftos vált be a legjobban a Richtofit (nem biztos h így írják). Ha érzem hogy már fáj egy picit a szám rögötn bekenem és így nem jön ki a herpesz. Nekem bevált..
2008. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!