Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek alapján a Sinopharmot...

Ezek alapján a Sinopharmot válasszam,milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Melóhely megtartása miatt kell az oltás.Az hogy mennyire hatásos az nem szempont. Voltam covidos,semmi extra nem volt.30éves vagyok, babát szeretnénk,az jobban érdekel,hogy ne kavarjon be az oltás a ciklusomba.Nagyon sokaktól hallom,hogy ez történt. Ha jól tudom a simopharm régi technológia,elölt vírus,semmi rns,dns zagyvaság. Ennek ellére rokonomnak 3 hónapig nem jött meg a kínai oltastól. Milyen tapasztalataitok vannak?

2021. nov. 14. 13:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Nagymamámnak, és anyósomnál az öregek otthonában többeknek azóta vizesedik a tüdeje, szíve :( Unokatesómnak is kimaradt jó pár ciklusa.

Nem tudom melyik lehetne biztonságosabb sajnos. Háziorvos véleménye, bízol benne?

2021. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Kamu

Semmi baj nincs az oltástól.

2021. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Erre én is kíváncsi lennék, most akarok utánanézni, hátha okosabb leszek. Most hagytuk abba a védekezést, hogy jöhet a baba, erre a munkahelyem kéri az oltást. Egyébként is 37 éves vagyok (hosszú, komoly kapcsolatomnak lett vége pár éve, szóval nem szándékosan vártam eddig). Ha megkapom, akkor úgyis védekezni fogunk megint valameddig, friss oltással biztos nem kockázatok, de jó lenne, ha nem zavarna össze mindent.
2021. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem te választod, ha terhes vagy, én úgy tudom. Terheseknek, vagy babát tervezőknek csak a Pfizert ajánlják/adják.
2021. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

2. Nem kellene hazudni.

Nővéremnek a kínaitól semmi baja nem lett, másodiknál belázasodott és pár napig betegeskedett. Sztm. amúgy ez viszonylag tök normális dolog.

Anyunak orvosilag igazolt lépmegnagyobbodása van (Astrat kapott, a másodikra már nem is ment el).

Végül nevelőfater, ödéma a lábában (Pfizer).

Ugye azt írtad, hogy semmi baj nincs az oltástól? - akkor miért is kellett az Astrát letiltani...ohhh, csak nem.

Ok, az itt beírtakat bárki-bármit mondhat, de azért az Astra valamiért csak eltűnt a piacról...ugye-ugye..., csak nem azért mert "semmi baj nincs az oltástól".?

2021. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Terhesség szempontjából nem tudom, még nem érint. De nekem 28 évesen nagyon kevés antitestet termelt a Sinopharm. Ha azt választod (választhatod), számolj ezzel a lehetőséggel.
2021. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

"de azért az Astra valamiért csak eltűnt a piacról"


Azért tűnt el a piacról, mert 20 millió beoltottból 20 ember meghalt trombózisban. Emiatt olyan mértékű sz*rlavinát indítottak el az oltásszkeptikusok, hogy nem akarta senki ezt beadatni, inkább csak a Pfizert/Modernát.

Úgyanúgy, ahogy a Szputnyik, kínai (Sinopharm) is népszerűtlen lett. A kínai azért, mert nagyon sokaknál semmilyen immunválaszt nem váltott ki, az orosz meg azért, mert orosz, a nyugati országok nem fogadják el, így utazgatni sem lehet vele.

Az egy oltásos Jansen is okozhatott vérrögöt, igaz, kb elhanyagolható mértékben, de mindenki féltette az életét tőle, holott a fejfájásodra bevett Algopyrin ugyanennyi eséllyel ölhet meg. Ezért az is "eltünögetett".


Mindemelett szerepet játszik az is benne, hogy milyen gyorsan tudják legyártani őket, milyen gyorsan tudják kiszállítani, milyen szállítási és tárolási körülményeket kell hozzá biztosítani.


Szóval rengeteg dolog.

De ugye ezekhez gondolkodni is kellene. Nektek elég az oltás=halál szavak is.

2021. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként Kedves Kérdező!


Ha még nem estél át a betegségen, mindenféleképpen javaslom az oltást (ennyit az oltásellenességemről!), álláspontom szerint ugyanis az immunrendszeredet készítheted fel vele a vírussal történő első találkozással, ami nem tudhatod nálad milyen lefolyású lesz.

Hülyeségbe a világ legnagyobb butasága lenne belehalni...


Ha már átestél - netán már nem is egyszer, ahogy én is - nos ott már nem értem a "kizárólag az oltás véd" kampányt, nyilvánvalóan a szervezetnek van védelmi mechanizmusa, amit az oltáspártiak csak az oltással gondolnak kiválthatónak.


Az oltáspártiak azt mondják, hogy az elölt vírust tartalmazó oltás jobban véd, mint az élő vírusos valódi fertőzés. Szerinted? Rád bízom ennek eldöntését.

(5. válaszoló voltam)

2021. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Azért tűnt el a piacról, mert 20 millió beoltottból 20 ember meghalt trombózisban.

A kínai azért, mert nagyon sokaknál semmilyen immunválaszt nem váltott ki

Az egy oltásos Jansen is okozhatott vérrögöt



Köszönöm, hogy oltáspártiként is ilyen szépen leírtad a valóságot, azaz az oltás nem biztonságos.

2021. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

ui. kalmopyrin okozta elhalálozásokról annyit nem halottam, mint amit te 20 millióból 20 ember haláláról írtál...,


(gondolom ez csak véletlen lehet) - iróna ;)

2021. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!