Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek alapján a Sinopharmot...

Ezek alapján a Sinopharmot válasszam,milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Melóhely megtartása miatt kell az oltás.Az hogy mennyire hatásos az nem szempont. Voltam covidos,semmi extra nem volt.30éves vagyok, babát szeretnénk,az jobban érdekel,hogy ne kavarjon be az oltás a ciklusomba.Nagyon sokaktól hallom,hogy ez történt. Ha jól tudom a simopharm régi technológia,elölt vírus,semmi rns,dns zagyvaság. Ennek ellére rokonomnak 3 hónapig nem jött meg a kínai oltastól. Milyen tapasztalataitok vannak?

2021. nov. 14. 13:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%

Elsőre astrazenecát kaptam, sokáig rosszul voltam utána, ezért másodikra Pfizert kértem. A ciklusom viszont még életemben nem volt ennyire pontos, mint idén. Olvastam, hogy vannak, akiknek bekavart, biztosan lehet ilyen átmenetileg. Az oltás anyaga 1-2 héten belül teljesen kiürül a szervezetből.

Ha babát szeretnél, a Pfizert lenne érdemes választani. Az terhesség alatt, és gyermekeknek is adható. Azért fejlesztették ki ezt az új, modernebb vakcinát, hogy hatékonyabb legyen, kevesebb mellékhatással. Nyugodtan válaszd azt.

2021. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

11-es ne csináld ezt lsz..., még kiderül h. a 200 millió Astrásból 20, az pont itt a gyakorin találkozik...


Ne zavard ezzel össze az oltáspárti fórumtársunkat. :D

2021. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Pfizert kaptam, semmi nem valtozott a ciklusommal amíg megjott mert nem estem teherbe
2021. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, hogy oltáspártiként is ilyen szépen leírtad a valóságot, azaz az oltás nem biztonságos."


Tehát akkor nem biztonságos ezen elv alapján:

-Hepatitis B oltás

-Tetanusz toxoid vakcina

2021. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

"Tehát akkor nem biztonságos ezen elv alapján:

-Hepatitis B oltás

-Tetanusz toxoid vakcina"

Semelyik oltás sem teljesen biztonságos, a koronavírus elleni nyugati vakcinák viszont több bejelentett súlyos mellékhatást, kórházi kezelést és halált eredményeztek fél év alatt az USÁ-ban, mint az összes többi együtt 10 év alatt (VAERS adatok alapján).

Ha feltétlenül választani kell, a Sinopharm tűnik a legkevésbé rossz választásnak. De lehet, hogy csak azért, mert azok az országok, ahol használják, nem jeleskednek a transzparens mellékhatás-bejelentésben. Mindenesetre azoknak az ismerőseimnek, családtagjaimnak, akik kínai oltást kaptak, nem lett semmi bajuk. Még az oltási reakciók is nagyon enyhék voltak, semmi fájdalom, nem ütötte ki őket napokra. Lehet, hogy nem használ a kínai, de legalább (talán) nem is árt (annyira).

A Pfizer, Moderna, Janssen vakcinák közül a Pfizer tűnik a legkevésbé ártalmasnak a mellékhatások és halálesetek szempontjából.

[link]

2021. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Jaja, nagyon hiteles forrás a VAERS, amibe Magyarországról is beírhatom, hogy a Pfizertől leesett a karom, és egy vérröggé alakult a testem, és ugyanúgy bekerül a rendszerbe.
2021. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

En kinait kaptam. A masodikat 06.29 én.

Kenyszer oltas, munkahely miatt

Nem lett bajom

Ellenanyagom 11 ( 1 felett poz) 357 a spike ( 0.8 felett poz)

Most pedig covidos vagyok. Közepes tünetekkel.

2021. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

2 kínait kaptam meg nyáron , semmi bajom se volt tőle! Viszont most benyeltem a vírust :( 4. Napom jön se ízek se szagok :(

Tehát nem ert már semmit nekem az oltás

2021. nov. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

"Tehát nem ert már semmit nekem az oltás"


-Fulladsz, kapkodsz a levegőért?

-Ágynak vagy dőlve napok óta?

-Nagyon magas lázad van?

-Kell kórházi ellátás?


Mert ha nem, akkor csak ér valamit az oltás..

2021. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Apám 2 Sinopharm után megúszta a covid fertőzést 5 nap lázzal, gyengeséggel, egyéb tünete nem volt. Pedig idős, túlsúlyos, magas vérnyomása van. Igaz, nem sokkal a második oltás után fertőződött meg.
2021. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!