Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek alapján a Sinopharmot...

Ezek alapján a Sinopharmot válasszam,milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Melóhely megtartása miatt kell az oltás.Az hogy mennyire hatásos az nem szempont. Voltam covidos,semmi extra nem volt.30éves vagyok, babát szeretnénk,az jobban érdekel,hogy ne kavarjon be az oltás a ciklusomba.Nagyon sokaktól hallom,hogy ez történt. Ha jól tudom a simopharm régi technológia,elölt vírus,semmi rns,dns zagyvaság. Ennek ellére rokonomnak 3 hónapig nem jött meg a kínai oltastól. Milyen tapasztalataitok vannak?

2021. nov. 14. 13:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-as vagyok, kihagytam a fontosabb infót: se én, se anyám nem kaptuk el tőle, pedig egy háztartásban élünk. Anyámat 2 Pfizer védte, engem akkor még csak 1 adag Astrazeneca.
2021. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem szerencsére 1 napig volt lazam! Most 4. Napja , h nem érzek szagokat ez megvisel remelem vége lesz gyorsan mert nehezen viselem! :(
2021. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
20%
Az MRNS-vakcinák a legbiztonságosabbak, ha babát szeretnél. Én - orvosként, ahogy majdnem minden kolléga - ezt szoktam javasolni, de járd körbe nyugodtan az internetes fórumokat, úgy látom, avatott szakértők vannak itt...
2021. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt kértem, még májusban. Nekem az volt a szempont, hogy minél kevesebb mellékhatás legyen. Mondjuk a baba engem nem érint, viszont sok nő ismerősöm ciklusát teljesen taccsra vágta a Pfizer/Moderna.

Nekem a kínaitól nem volt bajom, még gyengeség sem. Csak a karom fájt jobban pár napig, mint ahogy más oltásoknál szokott.

Nem kaptam el a covidot azóta (még), pedig napontna dolgozok (nincs home office), tömegközlekedem, közösségekbe járok.

Közvetlen főnököm 2 pfizerrel lett covidos, magas lázzal egy hétig.

2021. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!