Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csináltatott valaki mostanában...

Csináltatott valaki mostanában Covid ellenanyag-tesztet két Pfizer után?

Figyelt kérdés
Olyan embertől érdekelne ellenanyag-teszt eredmény, aki május körül kapott két Pfizer vakcinát.

2021. nov. 14. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én májusba kaptam meg a második Pfizert. Multheti ellenanyagvizsgálatom határérték alatti lett. Szinte nulla.
2021. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg feburár-márciusban kaptam és szeptember közepén még 750 volt.
2021. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

#1


Fél év letelt…Elvileg azt mondták fél évig tart…

2021. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Június elején kaptam a második Pfizert, október közepén 10.000 fölötti volt az antitestszintem (50-től pozitív), de én már voltam covidos szóval gondolom hogy az is hozzájárul. (Ehhez képest a covid után 3 hónappal még az oltás előtt 400 volt ugyanez)

De állítólag nem lehet csak az ellenanyagszintből következtetést levonni, meg próbálok mindent megtenni hogy lehetőleg ne kapjam el újra, úgyhogy beadattam a 3. oltást is október végén, még annyi oltási reakcióm sem volt mint az első kettő után. Olyan rossz a járványhelyzet most, hogy szerintem nem érdemes nagyon várni a harmadikkal.

2021. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Én csináltam. Semmi. Innentől kezdve engem nem hülyítenek tovább az oltásukkal, felőlem a szobanövényeikbe is belenyomhatják.
2021. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két Moderna oltás után 5 és 1/2 hónapra most az ellenanyag szint 2200 U/ml /1 felett jó/. Most várom a T-sejtes ellenanyag vizsgálat értékét is.
2021. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én januárban kaptam 2 pfizert, áprilisban 2300 most 1600 a szintem. Nem tudok róla, hogy covidos voltam. Sajna oltás előtt még nem lehetett akkor tesztet csináltatni....
2021. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!