Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Debrecenben most milyen...

Debrecenben most milyen átfutással lehet eljutni NEM fizetős covid tesztre?

Figyelt kérdés

Gyanús, hogy ismét covidos vagyok (2 oltásom van már egyébként).

El akarok menni tesztre, mert találkoztam valakivel, aki szintén 2 oltás után pozitív tesztet produkált.

Nagy most a várakozási idő, vagy par nap és eljutok?


2021. nov. 14. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A NEM fizetős az az, amit a háziorvos rendel el, illetve amit sürgősségi műtét/beavatkozás előtt csinálnak.
2021. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanús, az gondolom, azt jelenti, hogy vannak tüneteid. Ezesetben hívd fel a háziorvost, és kérj tesztelést. Normális esetben egy napon belül meg kell történnie.
2021. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a háziorvosos megoldásra gondoltam. Csak én áprilisban voltam covidos, akkor 5 napot kellett várnom, érdekelt, hogy jelenleg mi a helyzet ezen a téren. Nem akarok fizetni, csak végső esetben. :)
2021. nov. 14. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz miskolcon.

én kedd délután 2 körül hívtam a háziorvost. Másnap hívtak a mentők, és másnapra kaptam időpontot, Tehát kedd 14 órakor jelentkeztem és csütörtök 9:00 ra katam időpontot.

2021. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn jelentkeztem, szerdára kaptam időpontot. Igaz, ha kivártam volna, hogy kijöjjenek, akkor az kB 3 nap lett volna pluszban.
2021. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!