Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki, 3.oltasra...

Van itt olyan, aki, 3.oltasra kínai vakcinát kért?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehet kérni kínait?

Akivel beszelek senki nem kéri, senki nem kapja.


Vagy belattak h nem működik megfelelően.



2021. nov. 16. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Miért akarsz mindenáron kínait ? Mindent elmond róla, hogy Kínában sem ezt preferálják
2021. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Amikor engem oltottak a 3. oltassal 3 hete, akkor lehetett kerni a kinait is. Azt nem tudom hanyan kertek tenyleg, de gondolom van belole boven.
2021. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Van olyan aki tényleg felveszi a 3. oltást?! :O


Kb az ismerőseim fele oltott, de azoknak is a 99%-a azt mondta hogy elmennek melegebb éghajlatra most már, be nem adatják a harmadikat, negyediket, nyolcvanhatodikat. 2x átverték őket, majd belehaltak a mellékhatásokba, nem csinálják végig harmadszorra is.


Akik beadatják a harmadikat is, kb hányadiknál állnának meg?


Nem sértésből, csak kiváncsi vagyok! :D

2021. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
El se kellett volna kezdeni kínai meg orosz vakcinákkal oltani. De ez a kormány mindig külön utakon jár, szembe menve az uniós politikával. Akit meg aztán beoltottak ezekkel az el nem ismert vakcinákkal és külföldre akar utazni, az rendesen szopik, mintha nem is lenne oltása. A Fidesz populista politikája miatt nem tudtam az USA-ba beutazni, mert hiába van oltásom - még sincs.
2021. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van 3-as!!!!!!!!!!

Basszák meg az oltásaikat a hullámaik hátán!

Az oltási bizonyìtványuk egy azonosìtò szám!Tudod,mint a birkáknak!

Semmifèle tènyszerű dolog nem magyarázza, hogy agyba-főbe kellene vakcinázni az emberisèget.Valami nagyon stimmel ezzel az egèsz Covid cirkusszal.Aki ezt nem látja, az debil...

2021. nov. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Sinopharmot kaptam, még mindig élek, és semmi gondom nincsen. Nem voltak mellékhatások, egyedül az a pont fájt, ahol beadták az oltást, de ez normális.
2021. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5# teljesen felesleges bármit mondani!Majd a jövő igazol mindent!Jò egèszsèget kìvánok minden magyar embernek!
2021. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8# Azt hiszem vègre olvastam egy olyan cikket, ami teljes valòságot ábrázolja.Minden szò őszinte ès igaz benne!

Nagyon szèpen köszönöm

2021. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!