Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus elleni védőoltásra...

Koronavírus elleni védőoltásra csak tünetmentesen lehet menni? Ha náthás valaki picit, vagy fáj a torka, de láza nincs, mehet így oltásra?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléganőm elment koronavírusos védőoltásra, és náthásan ment, torka fáj.

Kérdeztem tőle, hogy nem-i kérdezték tőle, hogy beteg-e. Kérdezték tőle, és mondta hogy náthás. És azt mondták az oltásközpontban, hogy az semmi.


Ha nincs láz, nem szed ATB akkor mehet simán oltásra.


De ha van nátha, torokfájás, lehet így menni oltasra? Nem történik semmi? Nem fog történni semmilyen komplikáció?


2021. nov. 16. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak egészségesen mennék. Ilyenkor mar eleve le van terhelve az immunrendszered, nem biztos, hogy jó neki, ha erre kap bármilyen oltást. De persze lehet semmi mellékhatás nem lesz. De én megvárnám, amíg meggyógyulok.
2021. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Mindegy. A mészárszéken sem nézik, folyik-e a marha orra.
2021. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne menj, ha nem vagy egészséges. A kis náthából, torokfájásból bármi lehet, akár covid is. A jövőbe senki sem lát. Akkor menj, ha jól vagy.
2021. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!