Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus fertőzés alatt...

Koronavírus fertőzés alatt emésztőrendszeri tünetek lehetnek? Tapasztalatok is jól jönnének!

Figyelt kérdés
7.napja vagyok karantenban, rutin pcr teszt lett pozitív. Semmi tünet nem jött ki lekopogom, viszont pár napja elég rossz a gyomrom pedig nem eszem sokat, meg semmi szokatlant sem. Puffadok, néha émelygek (nem hányinger szintű), székletem is elég lágy (nem hasmenés) ezek így pár napja. Nem fogyasztottam olyat, amit amúgy nem szoktam enni.. Tejet is max a kávéhoz iszom es laktózmentes az is. Lehetnek ezek a kellemetlen tünetek covidtól, vagy véletlen egybeesés?

2021. nov. 17. 01:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is volt ilyen. Hasmenésem nem, de nem bírtam lenyelni az ételt és italt sem. 2 hétig koplaltam, közben minden éjszaka rámjött a görcsös rángás. Még soha nem tapasztaltam ilyet, lefeküdtem, az ágyon szabályosan úgy remegett a testem, dobálózott, mint az ördögűzős filmeken. Már egy év eltelt azóta, de félelemmel eszek és iszom, mert úgy érzem nem jól működik nálam a nyelés. Ez visszamaradhatott, mint mellékhatás. Azt kívánom, ne legyen senki COVID-os, az a biztos, különben vége az életének.
2021. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hasmenés előfordulhat, de nem tartozik a leggyakoribb tünetei közé.
2021. nov. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Makkegészséges voltam vilagéletemben.Orvos akkor lát ha jogsit kell hosszabítani.

Sportolok,jó étvagyam van és figyelek arra,mit eszek.

Ezeket azért írom mert nincs ugye crónikus betegségem.Az is lehet hogy ennek semmi köze hozzá,egyszerűen ilyen az immunrendszerem.


Az első covidnál köhögtem 3 napig.Lázam nem volt.Gyenge voltam ,különösen 1 napig.

A másodiknál meg csak f.stam mint a kácsa.Kb 1 hétig.Sárgát a végén.Egyéb tünet nem volt.Nem hánytam nem émelyegtem. Kezdtem aggódni.Aztán jött a teszt.Amikor megtudtam hogy cov +vagyok,nagyon megörültem!!.Mondom hála istennek,hogy nem valami epe vagy májbetegségem van.

Mindkét eset pozit volt.

Az első a páromtól jött a kereskedelemből.

A kollégám adta át a második adagot, mert ugatott mellettem 3 napig majd kórházba került.36 éves.


Szval ennyi volt a cov nekem.Oltást nem vettem fel.Megfürdök a covidban ha kell.

51 éves vagyok.

2021. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!