Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Munkában össze esett a kolléga...

Munkában össze esett a kolléganőm 2 nap után Pfizerrel oltották. Ez normális mellekhatás szerintetek?

Figyelt kérdés

Melyik oltást tudjátok ajánlani? Pfizer, vagy moderna, és miért?

Milyen mellekhatásaitok voltak az oltás után? Pfizer, modernára lennék kíváncsi. Nálunk munkában ma össze esett a kolléganőnk. Kezeli magát magas vérnyomásra, 30 éves. 2 napja kapta meg az oltást Pfizert.


Én mint 23 éves egészséges vagyok, nekem is felment a vérnyomásom mikor átestem a betegségen 4 hónap után 160/80 /125.

De mikor vérnyomást kell mérni, mindig felmegy. Szerintetek keressek fel kardiológust, mielőtt oltásra szeretnék menni?


Illetve melyik oltást tudjátok ajánlani?


2021. nov. 18. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Kevesebb hiszti és összeesküvés-elmélet, és akkor nem lesz stresszreakció.
2021. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ezzel mondani?
2021. nov. 18. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Persze normális melléghatás.

Mióta nyomatják a vakcinázást azóta egész normálisnak számítanak az ilyen esetek. Pár hetente még a híradóba is belekerül 1-1 szerencsés aki túlélte.

Természetesen az orvosok nem fognak majd összefüggést találni és sehol nem fogják jelenteni, vagy feljegyezni.

2021. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Pihenni kell par napot
2021. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Covid oltások előtt talán soha senki nem lett rosszul? Nem hullanak tömegével a pfizerrel oltottak azért, nem méreg az, hiába hangoztatják.

A vérnyomásodról az orvosoddal beszélj, te is tapasztaltad, hogy a covid csak ront rajta, úgyhogy fontos lenne, hogy ne kapd el még egyszer.

2021. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
35%
Tegnap két perui falu halt ki. Pedig még be sem adták az oltást, csak elindultak felé a szállítmánnyal.
2021. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Azt akarom mondani, hogy az ájulás nem az oltásra, hanem a helyzetre adott reakciója a szervezetnek. Megy a folyamatos hiszti, hogy veszélyes, káros, stb, ez a válasz rá.

Kb. mint egy baleset után, amikor előszőr látszólag semmi bajod, aztán a hirtelen stresszt követő megkönnyebbülés vezet ájuláshoz

2021. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mond el nekem, mitől jelentenek az emberek össze esés mellekhatásokat? Ha azt mondod nem az oltástól van.
2021. nov. 18. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

2 nap alatt 1200-an ájulnak el MO-n. Mivel 2 nap alatt az ismétlővel együtt 70 ezren kapnak Pfizert, ezért az 1200-ba beleesik 8 oltott is.

Szívesen.

2021. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, csak természetes. Az oltás múködik.
2021. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!