Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy semmit se érnek az...

Igaz, hogy semmit se érnek az oltások? Ha igaz, hogyan védje magát egy krónikus beteg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Már leírtam mit tudsz tenni,ízlelgesd ugyanis más nem segít illetve a fogékonyság is fontos.Attól hogy te krónikus beteg vagy még nem biztos hogy elkapod vagy ha elkapod akkor taccsra vág.

Tenni kell az egészségért és nem oltásokért futkosni mert látható már elég egyértelműen hogy NEM jók,ez van.Nem te rád írtam az oltásért futást Kérdező,ne vedd magadra

2021. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Elég egyértelmű, hogy az oltásellenesek megbuktak bioszból és minden elhisznek, amit az index, mrg s tv mond. Szánalomra méltó, hogy utána nézni sem tudnak az infóknak, amit habzó szájjal terjesztenek.
2021. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csak azt mondják az "okosok", hogy semmit se tehetünk, hogy csökkentsük a fogékonyságot, kiszámíthatatlan, kit hogyan kap el.
2021. nov. 19. 19:41
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát a 60% oltottság mellett a felefele arány valóban mutat egy kicsinyke hatásosságot de nagyon szerény. Ha krónikus beteg lennék minimum rágyúrnék a vitaminokra, a napi 5-10ezer D vitaminra téli időszakban, a 3-4ezer C vitaminra, cinket és quercetint is szednék, stb.
2021. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

14-es Pontosan!Végre valaki érti👍

Örülök hogy vannak még olyan emberek akik tudnak értelmesen gondolkodni

2021. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

2.000 NE-t szedtem, nem is minden nap és megfelelő volt a D-vitamin-szintem.

Egyébként az általad írt adatok brutálak, mialatt azt hallani, hogy ezek egyáltalán nem segítenek. :(

2021. nov. 19. 19:55
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Tanulmányok, klinikai kísérletek vizsgálták ezt a kérdést, és IGEN nagyon sokat számít a D3 vitamin megfelelő szintje hogy mennyire lesz súlyos végkimenetele coviddal való találkozásnak. Ezek szimpla tudományos TÉNYEK.
2021. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Akkor nekem 2.000 NE mellett hogyan lehetett jó a szintem? Ja és nem is minden nap szedtem.
2021. nov. 19. 22:12
 19/24 Alex Fly ***** válasza:
37%
@8: nem. A tény az, hogy míg a tavaly terjedő variáns fertőzési rátája 2-3 fő, addig a delta esetében ez 7-9 fő. Ergo ha ugyanannyian COVIDos beteg van idén, mint tavaly ilyenkor, az azt jelenti, hogy az oltásokkal sikeresen megakadályoztuk a betegségek minimum kétharmadát. Még akkor is, ha az antvaxerek nem tudnak gondolkodni...
2021. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19


Mindezt pedig úgy, hogy eddig szinte semmilyen korlátozás nem volt.

2021. nov. 19. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!