Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek szerint jó az,...

Oltásellenesek szerint jó az, ha a gyenge beteges emberek belehalnak a covidba és akkor a következő generációkban csak a fittek maradnak?

Figyelt kérdés
Így fittebb lesz a fennmaradt népesség mintha mindenki túlélné az oltás miatt. A betegesek nem szaporodnak tovább. Kihullanak a rossz gének.

2021. nov. 13. 20:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Uram atyám. Szerintem vissza kéne mennem Mendelhez és a borsókhoz, mert valahol ott az elején elakadtál genetikából...
2021. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
26%
Hívhatjuk egyfajta biológiai népirtásnak is, az hogy belehalnak az a Földnek kedvez szomorú ilyenről írni, de az ember okolható sok katasztrófáért.
2021. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy nem feltétlenül oltásellenes az, aki egy oltást nem szeretne beadatni.

Nekem rengeteg oltásom van, amik ugye nem voltak kötelezőek, de kértem, fizettem érte... Ezt az egyet nem szeretném. Nem vagyok oltásellenes.

2021. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
42%
3-as, miért nem szeretnéd? (Pusztán kíváncsiságból kérdezem, nem akarlak megtéríteni.)
2021. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
1-es. Nem az a kérdés, hogy így működik-e, hanem hogy az oltásellenesek így gondolják-e.
2021. nov. 13. 20:25
 6/39 anonim ***** válasza:
80%
Én momentán nem gondolom így. Nem oltattam be magam, átestem rajta, szerencsés voltam, felért egy megfázással, de ha nagyon gyenge/beteg valaki akkor oltással is veszélyben van az ember
2021. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként a spanyolnáthánál nem így működött? Nem tudom, csak kérdem.


Egyébként pint úgy vagyok mint 3-as. Sőt, az elején úgy voltam, hogy ha lesz ellene valami, akkor oltatok/gyógyszerezek, ami lesz.


Változott a véleményem. Felesleges magyaráznom, aki nem akarja, nem is fogja megérteni.

2021. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%

Az oltásellenesség azt jelenti, hogy az illető nem hisz SEMMILYEN! oltásban.

Nem egyet utasít el, hanem az összeset.

Én magam fontosnak gondolom az oltást és támogatom is. Ahogy a gyógyszerek is betegségeket gyógyítanak meg, az oltás is életeket ment. Már akinek szüksége van rá...

Két covid fertőzésen estem át, egyszer tavaly márciusban, és most kb. 1 hónapja. Az immunrendszer a maga természetes útján védekezett a betolakodó idegen vírustest ellen.

Nézzük az oltást: egyrészt ugye a fertőzéstől és a továbbfertőzéstől sem véd, enyhébb lefolyást ad a betegségnek, azzal, hogy rábírja, felkészíti az immunrendszert az antitestek termelésére, mielőtt még a fertőzést valóban elkapná az ember....


Csókolom, miről beszélünk? Átesett ember immunrendszerét készíted fel arra, amin átesett? Ráoltunk a fertőzőttekre? Nesze púpos, kapsz még egyet...??

Eszem megáll, hogy egyesek úgy mennek ezért a szmötyiért és löttyintik be maguknak, mintha a boltba tejért mennének....

2021. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%

3-as vagyok


#4

Kórházban dolgozom. Minden nap látom, hogy milyen mellékhatásai vannak az oltásnak, mivel jönnek be, mennyien halnak meg, milyen soknak vannak eszméletlen fájdalmai az oltás óta... És igen, van, akinek semmi baja nincsen. De honnan kéne tudnom, hogy nekem lesz-e, meghalok-e?

Május végén pozitív lettem. Kegyetlen rosszul viseltem, de túléltem. 6 hónapra kaptam védettségit, így nem kellett magam beoltatni a munka miatt. Most újra beteg lettem, de 2-3 nap alatt kijöttem belőle. Abból 1-2 nagyon rossz volt, de hamar kijöttem belőle, azóta már tünetmentes vagyok. Oltás nélkül is túléltem 2x is. Oltás mellett is elkaphatom, csak "jobban viselem". Nem gondolom, hogy most rosszul viseltem volna. Egyébként újra kapok 6 hónapra védettségit... És nem is oltathatnám be magam betegség után egy pár hónapig.

10 év múlva lehet azt mondom majd, hogy beoltatom magam. De egy ilyen friss, rajtunk tesztelt oltást kihagyom... Pl. egy terhes nőn tesztelték, hogy a született gyerekre lesz-e valami hatása az oltásnak. Nem tudták előtte...


#7

Egyetértek... Feleslegesen szoktam elmagyarázni, mit gondolok.

Egyébként semmi bajom azokkal akik beoltatták magukat. Azokkal van bajom, akik meg akarják mondani nekem, mit csináljak. Én sem mondom nekik, hogy ne oltassa magát, nem kellett volna, stb... Saját döntése. De engedjük már meg, hogy ez meg az én saját döntésem legyen... Nem tudom, miért kell egymás ellen feszülni állandóan emiatt.

2021. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%

Azt nem értem, h. az ilyen emberek miért nem szednek marékszámra szívgyógyszereket és vérhígítót is..? Ugyan nincs rá szükségük - gondolom megfelelően működik a maga természetes útján a szervezetük - de miért ne..? Az véd a szívmegállás ellen...igaz, h. nem kell neked, de sokan szedik, ugye?



(9-es válaszoló voltam).

2021. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!