Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyógyszertári Biosynex teszt...

Gyógyszertári Biosynex teszt IgG-re mutathat valami ha október elején koronavíruson estem át? Folyt.

Figyelt kérdés

Október elején volt kb. 1 hetes betegségem. Nagyon gyors és progresszív lefolyással tört rám, korábban ilyen hirtelen romlását egyik náthás, influenzás betegségnek sem érzékeltem. Fél nap alatt ágyba vágott gyakorlatilag, 120-130-as pulzus, 39 fokos láz is felfutott az elején. Gyorsan enyhült, a pulzus rendeződött 1 nap után, 80-90 köré, de az alap nyugalmi csak 3. napra tért vissza 60-70 között.

Ahogy ez javult jött a kínzó, de csak pár napos száraz köhögés, ami úgy 4. napra jelentősen csökkent és ezzel 3 napos felfutás után a végére is ért a dolog, utána ütemesen javultam, majd jobban is lettem teljesen.


Erős izomfájdalom, hidegrázás, hőhullámok is váltakoztak, hányingerem is volt, enni alig bírtam az elején valamit.


Mivel szokatlanul erős száraz köhögésem volt, gyanakszom, hogy covid lehetett. Nem teszteltek, mert saját vállalkozásom van, így a munkáltató én lennék, míg nem telt le a 10 nap átruháztam a helyettesemre a dolgokat, vírusbetegségre hivatkozva.


Most viszont egyre kíváncsibb vagyok, hogy ez covid lehetett-e vagy sem, mert hasonló erős köhögéssel az egyik munkavállalóm saját magát teszteltette és pozitív. Viszont én nem kaptam el tőle, mert semmi bajom, így lehet védettségem lenne?


Gondolkodtam, hogy veszek ilyen gyógyszertári tesztet, csak kérdés, hogy mutat-e majd valamit, megéri-e közel 1.5 hónap után megnézni, lehet-e még ellenanyagom?


33/F


2021. nov. 19. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kimutatja ha átestél a covidon.
2021. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!