Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tünetei voltak a...

Milyen tünetei voltak a gyerekednek ha covidos?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vasárnap és hétfőn magas láza volt. Csúnyán köhög is. Csinaltunk egy gyorstesztet ami pozitìv lett. Tnap azt vettem észre mintha a szaglása is elment volna. Nálatok milyen tünete volt a gyereknek? Mit adtatok neki?
2021. nov. 20. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szükség esetén lázcsillapító (Aspirin), és a háziorvos írt fel D vitamint.
2021. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknek nem szabad aszpirint adni, a Reye szindróma veszélye miatt.


[link]


Nurofen vagy Panadol sokkal biztonságosabb.


C és D3 vitamin, sok folyadék, pihenés.

2021. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2# 12 éves kor felett lehet Aspirint adni...
2021. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5éves a gyerek. Milyen modszerrel deritheten ki hogy erzi e a szagokat?
2021. nov. 20. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valamilyen jellegzetes illat (süti, gyertya, parfüm...), amit szeret vagy utál?
2021. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Hurutosan köhög? Vagy feltétlenül a száraz köhögés a covid tünet?

Mert nálunk mióta covid járvány van, minimum kétszer az egész családnak volt hurutos köhögése, de orvos egyszer sem találta indokoltnak, hogy tesztelje bármelyikőnket. Gondolom mert lázunk nem volt hozzá.

2021. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Átestünk mindannyian október elején, 5 éves fiam is. Nem volt ez lóf*sz sem. Egy igazi influenza, kutya bajunk azóta sem... tünet láz volt, feleségem, fiam és én is 39 fokos, nekem 1 este volt, a fiamnak sok este, páromnak 1 délután. Köhögés, taknyosság is járt mellé. Tipikus őszi nátha, csak covidnak nevezik, a modernkor baromsága.
2021. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Banyek , ha te beteg vagy van íz szagérzés étvágy ? Miért patikai mergeket adtok megfázásra ? Pirulagyárak multik nincs 150 évesek az emberiség minimum 50 ezer éves ....
2021. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8


Nekem például mind a 3 szokott lenni. Pedig gyakran vagyok beteg és olykor taknyom-nyálam egybefolyik, kell antibiotikum is. Esetleg szagérzékelés a dugult orr miatt kevésbé.



150 éve mennyi is volt a várható élettartam? Miért is?

2021. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Betegségek esetén víz nyomelempótlás kell , tea facsartlevek friss nyers termések méz növényi kivonatok segitenek . Reszelt alma fshéjjal . Fehérje cukor só böjt ....
2021. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!