Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antwerpenben a GZA kórház...

Antwerpenben a GZA kórház oltottakkal van tele. Szóval miért is akarnak kötelező oltást??

Figyelt kérdés

Mára bizonyított tény, hogy megbukott a vakcina. Azzal árnyalják, hogy enyhébb lehet a lefolyása a betegségnek, amit nem hiszek el, pláne, hogy környezetemben 4 oltott van most kórházban, 1 intenzíven, lélegeztetőgépen. Oltatlanoknak semmi baja, dolgoznak, megvannak, aki pozitív az házi karanténban van, jó állapotban. Mi történik mégis? Hogy akarnak kötelezni egy olyan oltás felvételére, ami halált, egészségkárosodást okoz?


[link]


2021. nov. 20. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tele van a raktár közel lejáratos vakcinàkkal. Azért. A gyógyszercégeknél meg verik az asztalt hogy már venni kéne tőlük a következő adagot, elvégre ezért fizettek kenőpénzt.
2021. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem okoz halált az oltás, a te mintavételed meg torzít. Eleve azok közt több az oltatlan, akik kevésbé veszélyeztetettebbek. De még így is minden országban több az oltatlan a halottak közt, mint az oltott.
2021. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
2. Lényeg, hogy a te mintavételed nem torzít. De okoz halált az oltás és ha utánanézel meg fogod találni a statisztikát róla/oltás típus.
2021. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
3: Igen, nem torzít, mert én nem a szűk személyes ismeretségei közt nézem, annyira nem vagyok buta, hogy azt higgyem, az mindent elmond.
2021. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Skóciában hullanak az oltottak. [link]
2021. nov. 20. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, és a GZA kórház főorvosa is egy buta ember, aki egy torz tükrön keresztül látja a valóságot? Ugyanis azt állítja, hogy jelenleg minden covid beteg be van oltva a kórházukba. [link]
2021. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Az oltást időnként meg kell újítani. Jelenleg hat hónapot mondanak az oltás érvényességére.

Harmadszor oltottként majd tavasszal kell újra mennem.

2021. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező! Ez mind mind konteó😂

1000 dolgot, cikket, videót belinkeltem már, mind konteónak minősítették. Egyszer sem történt olyan, hogy bárki azt mondta volna, hogy basszus, elolvastam ezt a cikket és igen, lehet hogy itt valami humbug van. Ilyen még nem volt😂.

Inkább csűri csavarja, magyarázza a megmagyarázhatatlant, védi a védhetetlent. Elképzelem magam előtt a dacos pofájukat, mikor olvassák ezeket az aggasztó cikkeket 😂 és csak azért is nyomja a marhaságot.

A múltkor valamelyik észkombájn azt írta a gibraltári esetre, ahol 119% oltott van és mégis emelkednek az esetek, hogy azok miatt terjed ott a korona vírus, akiket egészségügyi okokból nem lehetett beoltani😂.

Én kiszállok, feladtam. Ezeket fizetik szerintem.

2021. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Annyira egyetértek! Nem csak itt, hanem a facebookon is ez megy, ha fent van egy orvos aki kitálal valami videóban, szinte már tükröt tart eléjük, az oltottak akkor is próbálnak megmagyarázni mindent és még ők küldik a nevetséges reakciókat olyan tényekre, amik már feketén-fehéren alá vannak támasztva. Szerintem ezek mind beteg emberek, akik nem fogják fel a tényeket sem.

2021. nov. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!