Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esely hogy elkapjuk...

Mennyi az esely hogy elkapjuk igy a covidot?

Figyelt kérdés
Rettentoen fel vagyok haborodva, ma voltak nalunk szerelok es az ott tartozkodasuk vege elott benyogtek hogy covidosok. Nincsenek beoltva, maszkot viseltek es csak apukammal erintkeztek kulteren, aki szinten viselt maszkot es van 2 szputnyik plusz egy pfizerje. Nincs kulonosebb alapbetegsege, de rettentoen aggodom magunk miatt es felfogni nem tudom hogy hogy lehet valaki ennyire konnyelmu mint ez a ket szerelo. Szerintetek elkaphatjuk igy?
2021. nov. 23. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Hat nyilvan esely van ra, de rendesen beoltva kicsi az eselye annak h barmi komolyabb kovetkezmenye legyen.


Amugy nem ertem ezeket, baromi felelotlenek tenyleg. Es meg ha covidosak is, miert kezdtek el hangoztatni?? Nem csak szorakoztak?

2021. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Két maszk (oda-vissza) esetén nem valószínű
2021. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért hangoztatták, mert büszke oltásellenesek, és élő két lábon járó hústornyokként "bizonyították", hogy ez a vírus kamu és csak egy nátha
2021. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem sajnos tenyleg pozitiv a tesztjuk. Szanalmasan viselkedtek es meg hencegtek is veluk hogy covidosak. Nagyon ki vagyok borulva hogy gyakorlatilag az eeltunket veszelyeztetik.
2021. nov. 23. 15:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja a kérdező, hogy pozitiv a tesztjük? Megmutatták a leletet?
2021. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Aladár azt mondja,hogy ilyen esetben tessek a megfelelo hatosaghoz fordulni. Próbáljátok meg tiszta lappal kezdeni az ügyfélközpontú irányelveket.
2021. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem kell ennyire túldramatizálni, hogy "az életeteket veszélyeztetik". Szerinted hány olyan ember mellett mész el nap, mint nap, akiben éppen van covid vírus? Mert ugye az oltottak / átesettek / immunisak tünet nélkül is hordozhatják.
2021. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Sántit a sztori, pozitív tesztet nem fognak mutogatni.
2021. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem mutattak meg a tesztjuket, elnezest ha felreeetheto voltam. Napok ota tuneteik vannak, ma csinaltak gyorstesztet es pozitiv lett.
2021. nov. 23. 15:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Termeszetesen en is bizom benne hogy nem lesz komoly gond, egyszeruen felhaborit hogy valaki tudja magarol hogy fertozott es igy is emberek kozelebe megy tudatosan veszelyeztetve oket.
2021. nov. 23. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!