Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esely hogy elkapjuk...

Mennyi az esely hogy elkapjuk igy a covidot?

Figyelt kérdés
Rettentoen fel vagyok haborodva, ma voltak nalunk szerelok es az ott tartozkodasuk vege elott benyogtek hogy covidosok. Nincsenek beoltva, maszkot viseltek es csak apukammal erintkeztek kulteren, aki szinten viselt maszkot es van 2 szputnyik plusz egy pfizerje. Nincs kulonosebb alapbetegsege, de rettentoen aggodom magunk miatt es felfogni nem tudom hogy hogy lehet valaki ennyire konnyelmu mint ez a ket szerelo. Szerintetek elkaphatjuk igy?
2021. nov. 23. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de ez a sztori nekem nem áll össze...

Ha nálam szerelők járnak akkor megcsinálják amit kell és elmennek, azt hogy ezek után tesztelnek vagy nem és annak mi az eredménye azt én nem tudhatom, azt meg nem tudom elképzelni hogy utána kapcsolatba lép veled egy szerelő csak hogy elmondja covidos.

2021. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Koradelutan erkeztek, apukam fogadta oket, kulteren dolgoztak, apukam ott volt asszisztalni maszkban. Mikor anyukam hazaert, megkerdezte miert viselnek maszkot, ugye nem azert mert covidosak? Es mondtak hogy de, napok ota tuneteik vannak, ma delelott csinaltak gyorstesztet es az lett pozitiv. Remelem mostmar ertheto a sztori, semmi elonyom nem szarmazna belole, ha elferditenem, nyilvan en is abban bizom hogy nem lesz semmi baj.
2021. nov. 23. 16:04
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez elképesztő. Elképesztő. Idenjutottunk onnan, hogy az emberek önként vállaltak kéthetes karanténokat, mikor az esetszámok még 50 körül voltak...
2021. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

"Nagyon ki vagyok borulva hogy gyakorlatilag az eeltunket veszelyeztetik."

Oltva vagytok, hogy enyhe tünetekkel túléljétek. Mit pánikolsz? Nem bízol az oltásban?


"A történelemben először fordul elő, hogy egy gyógyszer hatástalanságáért azokat hibáztatják, akik azt nem szedték be."

2021. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyéni vállalkozok? Nagyobb cég küdte öket?
2021. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó ez nem telejesen igaz, pl a kanyaró járvány felütése is annak volt köszönhető, hogy jópáran nem szedték be azt a "gyógyszert".
2021. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

En bizom az oltasban, azert adattuk be mindharmat, de sajnos van aki igy is sulyos tuneteket produkal ha elkapja. Soha nem lehet tudni.

#15, igen egyeni vallalkozok

2021. nov. 23. 17:04
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, hogy már nem ellenőrzik a karanténokat.
2021. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Kültéren, úgy, h mindkettejükön maszk volt, nagyon nagyon kicsi az esélye! De attól még felháborító eset!
2021. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%
Ebből is látszik, hogy mennyire halálos ez a vírus!😂 Simán elvégzik a munkájukat és még jó a kedvük is! Ők élvezik az életet, próbáljátok meg ti is.
2021. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!