Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esely hogy elkapjuk...

Mennyi az esely hogy elkapjuk igy a covidot?

Figyelt kérdés
Rettentoen fel vagyok haborodva, ma voltak nalunk szerelok es az ott tartozkodasuk vege elott benyogtek hogy covidosok. Nincsenek beoltva, maszkot viseltek es csak apukammal erintkeztek kulteren, aki szinten viselt maszkot es van 2 szputnyik plusz egy pfizerje. Nincs kulonosebb alapbetegsege, de rettentoen aggodom magunk miatt es felfogni nem tudom hogy hogy lehet valaki ennyire konnyelmu mint ez a ket szerelo. Szerintetek elkaphatjuk igy?
2021. nov. 23. 15:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

"Ők élvezik az életet, próbáljátok meg ti is."


Battyogj már be egy covid intenzívre úgy 2 hétre. Védőfelszerelés meg minden kutyaf.sza nélkül. Hiszen nem is veszélyes ez a vírus.

Jah, és élvezd te is az életet, ha túlélted!

2021. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
34%

21#

Máshol is lehet találkozni fertőzövel, nem csak az ito-n! 2 év alatt 100% hogy volt kontaktom covidossal (busz, tesco, vásárban) mégse lettem beteg.

Totál igazad van,szájmaszkban aludni,bezárkozni a pincébe, hippóban fürődni és hetente kérni az oltást!

2021. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!