Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » D-mannóz egy próbát megér?

D-mannóz egy próbát megér?

Figyelt kérdés

Pár napja küzdök felfázásos tünetekkel.

Ha pisilek nem csíp igyekszem a 3litert meginni egy nap, napközbe teljesen jól vagyok estére mikor kicsit csökkentem a folyadékot hogy ne járjak fél óránként pisilni, és fürdés után mindig rosszabb a helyzet, és reggel mikor felkelek akkor is puffadok és görcsölök.

Mindig úgy érzem hogy tele a hólyagom és nagyob kellemetlen érzés néha fáj is a hasam és nem mindig csak néha pisilés után picit csíp.


Orvoshoz most nem tudok menni főleg meg a jelenlegi helyzetben nem bírnám ki hogy ott üljek egy fél napot.

Kamillás ülőfürdőztem, nospát szedek és vettem urzinol gyógyszert de jelenleg még nem érzem a hatását, csak 1 napja szedem


Gondolkodtam a d-mannóz poron nagyon sokan dícserik, tudom hogy csak akkor segit ha ecoli bakterium okozza a felfazast amit en a jelenlegi helyzetben nem tudok de egy próbát megérne szerintetek?

Dm-es jó lehet?



2021. nov. 25. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hugyúti fertőzésen sajnos csak az antibiotikum fog segíteni. Megelőzésre mehetnek a homeopátiás cuccok.
2021. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvosod, felír neked a felhőbe monuralt
2021. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és c-vitamin 4-5 grramm 2 részletben?
2021. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megprobalhatod, emelle nyomasd a tozegafonyat is, de lehet, hogy halottnak a csok. Antibiotikum hatasos csak egy ponton tul, d-mannoznak is a megelozesben van nagyobb szerepe, kuraszeruen kell inni, ha valaki hajlamos felfazasra.

Idopont nelkul pedig orvos nem fogad, szoval nem fogsz ott fel napokat ulni, jo esetben.

2021. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakom itt az orvos nem fog idopontot adni es jo esellyel ha felhivom nem fog kiirni semmit, habem azt mondja menjek be persze idopont nelkul es uljek ott orakat..

Itt nem ugy mukodik hogy erkezesi sorrend van.. aki ismeros hamarabb bemegy meg kb mindenki elotted meg az is aki utanad erkezett

2021. nov. 25. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan b+ róka a fűnyíródat szagú volt…

Talán próbálj meg tárcsázni

2021. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Te hol voltal az elmult 2 evben, amiota covid van? Csapbol is ez folyik, hogy hazirovoshoz is idopontra lehet menni.

De ha nem, akkor nem, engem aztan nem erdekel, ha nem akarsz meggyogyulni.

2021. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7éve nem voltam háziorvosnál!

Igen képzeld el szerencsére nem volt szükség rá, ezért nem is mentem. És mielőtt még valaki belekötne hogy akkor honnan tudom ezeket, annak leírom hogy a család és barátok ismerősök járnak orvoshoz és mindenki panaszkodik hogy se időpont se normális ellátás

Hívtam őket és igazam is lett sajnos..

Azért köszönöm annak aki a kérdésemre válaszolt majd valahogy megoldom.

Sajnos nem mindendol működnek úgy a dolgok ahogy kellenének..

2021. nov. 25. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!