Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki nem felkarb...

Van itt olyan, aki nem felkarba (hanem mondjuk combba) kapott COVID oltást?

Figyelt kérdés
Nem voltam eddig beoltva, nem mintha oltásellenes volnék, csak rendkívül tűfóbiás. Attól azonban nem viszolygok annyira, hogy a lábamat bökjék meg. Van valaki hasonló cipőben? Ilyet lehet kérni oltóponton vagy háziorvosnál? Légyszi, ne jöjjön olyan válasz, hogy miért nem tőlük kérdezem meg, azért, mert nem akarom, hogy hülyének nézzenek. Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném, fontos lenne.

2021. nov. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát. Ha utána 2 napig nem akarsz lábraállni, mert nem fogsz tudni .. Akkor nyugodtan add a combodba.
2021. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudnál utána járni, nekem is nagyon fájt a karom.

Ha félsz, akkor menj háziorvoshoz, ha tudsz, az oltópont szerint parább. Kérj meg valaki, hogy kísérjen el és csukd be a szemed végig, de ne feszítsd be a karodat, mert akkor fáj. Amúgy nem. Az elsőnél én is sírtam félelmemben, a második már jobban ment. Ne ez akadályozzon már meg.

2021. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom amúgy neked. Egyáltalán nem fogod érezni, hogy beadják. Sőt észre sem veszed. Többen vannak bent nem egyedül. És közben beszélnek hozzád, elterelik a figyelmed, ezért észre sem veszed, hogy beadják, mert nem lehet érezni a tűt. Egyszer csak majd mondják, hogy kész vagyunk. És utána meglepődsz, mert azt hitted még csak most fogják beadni. ;). Felesleges félni.
2021. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Combba adatni szívás. Nem véletlenül adják abba a karba, amit kevésbé használsz, mert utána 1-2 napig az a testrész fáj. Én gyerekként kaptam több oltást/szurit combba, mert a karom túl vékony volt a doki szerint és ne tudd meg, másnap járni nem tudtam. Maga az oltás amúgy nem fáj, alig lehet észrevenni, hogy beadták. Pont tegnapelőtt oltottak, úgy jártam mint ahogy előttem írják, bambultam és egyszer csak szóltak, hogy amúgy rég kész van :D jaa mondom oké, már itt sem vagyok :D
2021. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!