Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vannak újabbnál újabb...

Miért vannak újabbnál újabb mutánsok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 07:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Mert jól ki lett találva!
2021. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%
Mert másoknak kő kemény immunrendszere.
2021. nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

Egyrészt magyarázni kell az oltás hatástalanságát gyakorlatilag. Lásd Hollandia, friss hír 85% oltottság.

Másrészt fent kell tartani a félelmet, hogy lehessen tovább vinni az üzletet, meg a többit.

Egyszer olvastam egy cikket, hogy a félelem, rettegés, ha nincs fenttartva, elmúlik magától. A szervezet, az agy így védekezik, mert ha nem így lenne, megőrülne az illető. Ezt gazellákkal és zebrákkal magyarázták, akik, miután az oroszlánok elkaptak egyet közülük, nyugodtan legelésznek melletük. Nem félnek, az agyuk kikapcsolja a félelmet, mert a folyamatos rettegés károsan hat az agyra.

Ezért én simán börivel jutalmaznám azokat az újságírókat, akik szándékosan félelemkeltően, túlzón cikkeznek most erről.

2021. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
A vírusok már csak ilyenek. Folyton mutálódnak. Az influenza is.
2021. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

#4

Az influenzának is egy év alatt kialakul 50 féle mutánsa? Csak mert az influenza elleni védőoltás minden évben ugyanaz és sosem hallottam olyat, hogy ne védene a mutánsok ellen.

2021. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
32%

Miután elkangzott a kötelező Billgécc és mindeghalunk, gondolom a válasz is érdekel.


Itt egy videó, ami viccesen, látványosan elmondja a DNS mutációk lényegét.

Ugyan Zállatorvos videó, de technikailag pontosan ugyanúgy máködik bennünk, mint az álaltokban is.


https://www.youtube.com/watch?v=o5evrlYzg3k

2021. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 gyik123 ***** válasza:
46%
2021. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 megadex ***** válasza:
26%
Mert ezek értelmes organizmusok, csak az emberisegnek fogalma sincs arrol, hogy ezt el is képzelje. Azt hiszik max csak kocsányon lógó szemű, zöld ugrálo kétlábu lények lehetnek értelmes lények, amelyek természetesen lélegeznek, és a földhöz hasonló klímatikus körülmények között élnek..Minden más lehetetlen.
2021. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
26%
én úgy hallottam a neten "kérlek ne kövezz meg, mert csak hallottam" hogy az összevissza oltások következménye.
2021. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Minél primitívebb egy élőlény, annál jobban (könnyebben) tud mutálódni. L. vírusok, baktériumok. Ezért a Homo sapiens alig mutálódok.
2021. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!