Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet tudni hogy a covid...

Lehet tudni hogy a covid fertőzésnek mik a hosszútávú hatásai?

Figyelt kérdés

Az oltásellenesek sorolják mik lehetnek a hosszútávú hatásai az oltásnak se a fertőzésnek nem lehetnek? Vírus ugyanúgy RNS juttat belénk mint az mRNS oltás, ugyanúgy a spike fehérjét előállítja mint az oltás de ez ráadásul egy aktív működő fehérje..

Ezentúl csomó más ismeretlen fehérjét is juttat be a vírus


2021. nov. 29. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat, hogy amióta átestem rajta, nem tudok aludni. Utána olvastam, neurológiai problémákat okozhat, pl álmatlanságot. Igaz a karantén is felborította kicsit a rendszeren, meg eddig is délutánba dolgoztam, de most ez kitolódott sokkal jobban, ilyen még nem volt mint most hogy reggel 6-7-ig nem vagyok álmos és nem is tudok elaludni.
2021. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm aki közel 1 éve ment át rajta, és nem jött helyre az ízérzékelése. Amiket kajákat előtte szeretett (pl paprikás) azt már meg sem bírja enni.
2021. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csocso2 ***** válasza:
Igen, a súlyosabb esetek él a tüdő gondok, komolyak.
2021. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csocso2 ***** válasza:
Én egy súlyos eset voltam,most is tüdő problémákkal küszködőm. Sokáig nem tudtam aludni, stressz, agyilag kimerültem, szorongás, stb, stb.
2021. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!