Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan vették azt a hülyeséget...

Honnan vették azt a hülyeséget hogy a covid és a HIV kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Egész más vírus, egész más osztályba vannak, mi köze egymáshoz a kettő? én sem tudok a majommal szaporodni
2021. nov. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne? Vírus-vírus :D
2021. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Talán onnan hogy mindkét vírus állatból került az emberbe. Igen, tudom hogy a covid már mutálódott, de ha ez nem történt volna meg, akkor még mindig csak a gazdatestben élne meg! Ugyanez igaz a HIV vírusra is.
2021. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most olyat olvastam, hogy az omikron mutáns esetében valószínűsítik, hogy immunhiányos, HIV pozitív betegben alakult ki. Talán innen indult ki valami "szájról szájra".
2021. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eredeti vírusban HIV-vel egyező szekvenciákat találtak, én egy indiai tudóscsoport tanulmányára konkrétan emlékszem. Azután egy covidvakcina kísérleti alanyai lettek pozitívak HIV teszteléskor, le is állították ezt a vakcinát ha jól tudom azóta. Szóval azért nem légbőlkapott hülyeség de nem kell aggódni miatta állítólag.
2021. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!