Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bocsánat hogy áll a korona?

Bocsánat hogy áll a korona?

Figyelt kérdés

Mert a hatalom médiájával szemben szkeptikus vagyok és nem figyelem. Ugye a farmakológia annál gazdagabb minél több a beteg, és mivel a média és a gyógyszeripar egy kézben van, nem veszem figyelembe őket. Ha másképp lenne..mint régen hogy üldözték, megölték azt az orvost aki nem gyógyított. Most milyen motíváció a pénzveszteség? De mind1..

Szóval mi a tapasztalat a nagyvilágban?

Köszike :)



2021. dec. 1. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Minden ok
Stagnál a vírus
Egyre rosszabb
Egyre jobb
Egyéb
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenkinek a saját tapasztalata alapján kell szavazni, így én a minden okét nyomtam, mert nem vagyok beteg.
2021. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi, erre gondoltam, meg esetleg médiától független közvetlen környezetben is a tapasztalatokra. Tudom ez már sokat bonyolít, úgy megszoktuk a médiában való hitet. Ez most rendhagyó módon független, tényleges tapasztalatokon alapulna, vita nélkül. Köszönöm mégegyszer.
2021. dec. 1. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
1 vagyok, családomban nem beteg senki, munkahelyen van pár ember aki elkapta, párom munkahelyén is többen betegek, náluk főleg az oltottak kapták el.
2021. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most elvileg kérdezném hányszor oltottak? Csak a miheztartás miatt..nem tudom nagyon szkeptikus vagyok. Az oltás természetellenes, de ha csak egy kéne..de kell több is. Ilyen kegyetlen lenne a természet, ha ez 1000 éve történik mi lett volna oltás nélkül? A természet termelte ki ezt a vírust? Oltás nélkül végünk lenne? Mindegy hagyjuk is ezt (vitához vezet)

Köszönöm a kiegészítést.

2021. dec. 1. 20:31
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Melyikre gondolsz? Speciel a svéd korona jelenleg 35,65 forinton áll...
2021. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz 😄😄
2021. dec. 2. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!