Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyunk az oltásokkal...

Miért vagyunk az oltásokkal ilyen megengedőek, hogy ennyi mellékhatást elnézünk?

Figyelt kérdés
Sőt halálozást!? Csak belegondoltam, hogy ha bármi egyéb, mondjuk egy fájdalomcsillapító vagy akármi ennyi bejelentést kapna már régen kivonták volna a forgalomból.
2021. dec. 2. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ezt én is szeretném tudni.

N

2021. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Olvasd csak el egy fájdalomcsillapító mellékhatásait, amit gondolkodás nélkül beveszel, egyszerre akár kettőt is, ha csak kicsit megfájdul a fejed... Azok mind bejelentés alapján kerültek oda.
2021. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A gyógyszeripar sosem az emberek meggyógyítására törekednek.


Egy meggyógyított ember = egy elveszett vevő

2021. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert meg vannak félemlítve az emberek. És elvakultak. Az én főnököm mondta, hogy adassam be. Mondtam hogy nem, mert mellékhatása lehet, van aki meg is halt. Erre legyintett, hogy dehogy halt meg attól senki.. és ő egy elvileg okos intelligens ember.. hogy mért ennyire elvakult azt nem tudom.
2021. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utca embere a mellékhatások pontos ismeretének nincs birtokában, többnyire csak mendemondákat hall. Az más kérdés, hogy miért nem lehet korrekt módon tájékozódni a mellékhatásokról. Tartok tőle, hogy még a szakemberek sem tudják pontosan hová sorolni az adott eseteket. Az sajnos tény, hogy egy eleve nem makkegészséges és nem fiatal egyén esetében a megbetegítő hatás sokszorosa lehet annak, mint ami fiatal, egészséges embernél tapasztalható. Viszont az is tény, hogy az alattunk lakó 78 éves ember tavaly átesett a covidon és kigyógyult belőle, pedig vagy 30 éven át pipázott és szerintem ma is cigarettázik, erősen visszeres a lába és magas a vérnyomása.
2021. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A háborúnál nagyobb pénz, csak a gyógyszeriparban van.
2021. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!