Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnál is így volt ez az...

Másnál is így volt ez az oltásnál?

Figyelt kérdés

Nem kérdezték, nem is mondták hogy mivel oltanak, csak bementem a rendelőbe, rákérdeztek azokra amiket beikszeltem a nyilatkozaton, aztán kaptam az oltást. Annyit kérdeztek csak, melyik karba kérem. Utána kérdeztem csak rá, hogy Pfizer? Mondta az orvos, hogy igen.

A regisztrációkor ugyan megadtam hogy ezt az oltást kérem, de ott a helyiségben nem volt számítógép, csak az előtérben ahol a kis lapot adták.

Nem láttam hogy mivel oltanak be. Másnak sem mutatták meg?

A második oltásnál is így volt.


2021. dec. 5. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

En sem láttam, de én választhattam mert pont a héten voltam...két év után szántam rá magam de a munkahelyem ráment volna .... undorító kényszer volt.

Azt hogy tényleg azt adták -e be , nem tudom...igazából tök mindegy mert egyikrol sem nagyon tudunk ilyen rövid távon semmit....

2021. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, aki nem kérdezett rá, annak csak az oltás után mondták hogy “ön most kapott egy pfizer harmadik oltást”
2021. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Az oltópontokon csak pfizert adnak, ez több helyen fel van tüntetve. Gondolom ezért nem emelik ki külön, mert minden tájékoztató oldalon ki van írva.
2021. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az oltópontokon csak pfizert adnak"


A fenét. Az Uzsoki oltóponton pl. adtak mindent a Sputnikon kívül, az már nincs az országban.

2021. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Oltóponton oltottak (a helyi sztk mellékhelyiségében), de ha például regisztrációkor a Szputnyikot adtam volna meg, akkor is odamentem volna, mivel csak az sztk címe volt megadva ahová mehetek az oltásért, és értelemszerűen a nagy betűkkel kiírt oltóponthoz mentem volna akkor is. Nem tudom, hogy akkor hogy derült volna ki...

2021. dec. 5. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

"En sem láttam, de én választhattam mert pont a héten voltam...két év után szántam rá magam de a munkahelyem ráment volna .... undorító kényszer volt."


Én felmondtam a f@szba, az egészségem többet ér, covidos meg voltam, simán átment rajtam.

2021. dec. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Én felmondtam a f@szba”


Igazi hős vagy, görény majd szentté avat, mert kibsztál a rendszerrel 🤣🤣

2021. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oltóponton minden volt, kivéve szputnyik, én választhattam.
2021. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!