Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlan vagyok. Ha már...

Oltatlan vagyok. Ha már átestem a covidon, akkor nekem felesleges is beoltani magam, igaz?

Figyelt kérdés
Nem igazán viselt meg a dolog. Itthonról tudtam dolgozni.... 24 éves vagyok.
2021. dec. 6. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
A tűtől meg félek. Ilyen fóbia szerű dolog. Nyilván kibírom, de nem szívesen megyek bele ilyenekbe.
2021. dec. 6. 00:19
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Fölösleges. Te átestél a legújabb kovidon amit el lehet kapni, akkor ne oltasd be magad a 2019-es törzs ellen.
2021. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nézess egy ellenanyag szintet mindenképp. Olvasgass, gondold át, mérlegelj. Ez csakis a Te saját döntésed. Én most voltam vírusos, de nem szeretném az oltást továbbra sem, amíg ennyi negatív dolgot hallani róla.
2021. dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk a pfizert nem éreztem egyáltalán. Mikor beadták nem néztem oda és csak azért vagyok benne biztos, hogy kaptam, mert estére belázasodtam.


A férjem és az előttem lévő nő sem érezte, viszont a férjem látta, ahogy kihúzzák a tűt. A nővel viszont mi oltás után nem voltunk benne biztosak, hogy kaptunk bármit is.


Ma már nagyon mini tűk vannak sokkal jobbak az oltások, mint gyerekkorunkban.

2021. dec. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Mi úgy vagyunk vele, hogy most voltunk covid-osak, közép és idős korosztályba tartozunk és mivel idén kb áprilisban volt a hullám úgy gondoljuk várunk 2 hónapot a 3.-ra, egyrészt, hogy biztos kiürüljön a vírus, másrészt, hogy ne túl korán adjuk be a következő hullámig. Illetve gyakorlatilag jó lenne "frissített oltás" az új verzióra..
2021. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A vírus az gagyi, az oltás az igen. Adasd be, az majd megvéd!
2021. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Csak a fertőzes ad rendes immunitást, ez már elég nagy nevű orvosok is kimondták, köztük Karikó Katalin is.

Neked most semmilyen iltásra nincs szükséged covid ellen.

2021. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!