Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ügyesen a holnapi napra...

Ügyesen a holnapi napra foglaltam be egy oltást, amit már nem tudok lemondani: ha lejár az időpont, tudok megint foglalni időpontot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 00:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Harmadik oltásról lenne szó.
2021. dec. 7. 00:38
 2/9 Argloss ***** válasza:

[link]


Nem muszáj időpontot foglalni.

2021. dec. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Le tudod mondani, írni kell az oltópontnak/hívni kell őket, hogy töröljék.
2021. dec. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es,de a héten sajnos nem jó.
2021. dec. 7. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Mondd le az időpontot, hogy ne kelljen kukázni a számodra előkészített oltást.


Könnyen lehet btw, hogy a regisztráció nélküli oltás sikere miatt mindig meghosszíbítják az akciót, és te is el tudsz menni a jövő héten. Figyeld a híreket.

2021. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jovo heten mar jo lesz. Csak ugy tudom ha idopontod is van, akkor rogton sorra kerulsz. En nem erek ra annyit varni.
2021. dec. 7. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Egyem a pici szívedet, nem érsz rà annyit várni? 🤣

Bp egyik legnagyobb oltópontján 20p alatt már be is oltottak múlt héten időpont nélkül. És kellett sorbanállni is…

2021. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7) na az tenyleg baromi gyors 😂 Csak a mediaban lehozott kigyozo sorokat vettem alapnak, de gondolom akkor az is csak az elso napon volt.
2021. dec. 7. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:

8:

Pont ezt az oltópontot mutogattàk a hírekben (Bp. Uzsoki) ahol én is voltam. Csak okosan, hatásvadászan mutogatták a sort, holott a kerületi fórumban volt több kép, látszott h kb 20-25 ember àll ott csak 🤣

Tudod amikor egy 50 fős tüntetésről is lehet olyan vágóképet csinálni mintha többezres lenne…

2021. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!