Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már olyan, aki pozitívra...

Volt már olyan, aki pozitívra tesztelt HIV-re, egy védekezés nélküli szex után, viszont 1 hónappal az első teszt után negatívra, és az azt ismétlő tesztnél a részletes labornál is negatívra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát: védekezés nélküli szex időpontja: 2021. szept 10.

Tesztelés időpontja, ELISA gyorsteszt (3 hét a minimum elvárt idő a teszteléshez, az érzékenység miatt): 2021. okt 11. HIV pozitív teszt

(az eredményt későn vettem át, és az országban sem voltam, ezért csak 1 hónap múlva tudtam újra tesztelni magam és akkor másik helyen kértem)

2021. nov 8. HIV negatív teszt (ELISA gyorsteszt)

2021. nov 17. részletes laborteszt (HIV negatív) - ekkor jött meg az eredmény

2021. dec 6. ismétlőteszt ELISA HIV negatív (önként mentem el rá)


Még annyit mellékletben: hogy szeptember 10-én pozitív-ra teszteltem 2 nemi betegségre is, egyiket egy 7 napos antiobiotikum kezeléssel kellett ellátni, a másikat pedig 1 alkalmas oltással még a tesztelés napján


Főleg azokhoz szólnék, akik majd az évek alatt írni fognak - talán.

Történt már veletek ilyesmi? Pontosan mivel magyarázta az orvos?

Lehetséges, hogy HIV tesztre nem csak a HIV mutat pozitívat hanem nemi betegség is?


Véleményeket is nyugodtan írhattok, de főleg azokhoz szólnék akikkel történt már hasonló.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. dec. 8. 04:28
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
ismerős véradó, egyszer onnan szóltak, hogy valami hiv panel pozitív lett, hónapokkal később ment vissza, megint vettek vért, de kb azt mondták, hogy ez valószínűleg valami laboratóriumi túlérzékenység és semmi pánik, vért vettek, pár hét múlva küldték, hogy negatív és adhat vért. szóval X. ki tudja, mit érnek ezek a tesztek. persze ha volt alapja, ahogy nálad, más a helyzet.
2021. dec. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet ilyen, az ELISA sem 100%-os. Bár azt nem értem az antibiotikum kúrával mégis mit kezeltek egy víruson
2021. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Keresztreakciot adhat, azert lehet pozitiv. Utolso: nyilvan nem a hivet kezelte antibiotikummal, hanem ahogy leirta, meg ket nemi betegsegre pozitiv lett. A chlamyidia, gonorrhoea, mycoplasma, ureaplasma, trichomonas mind antibiotikummal kezelendo….

De amugy hol lehet ilyen retek partnert osszeszedni es miert kell gumi nelkul megdugni?

2021. dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Adhat fals eredményt, ezért kell megismételni. Családban is volt, hogy kijött véradás után, hogy Hepa fertőzött, orvost keressen fel meg mindenféle tájékoztató is volt benne a borítékban, kb. temetve volt, aztán egy újabb teszten kiderült, hogy semmi baja, a véradáson meg elkavartak valamit. Ettől függetlenül soha többet nem adhatott vért.
2021. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Volt. Az emberek kb. 0,1%-a le tudja győzni a HIV vírust.
2021. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Fujj milyen partnered lehetett..
2021. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A partner fertőzött HIV-vel?
2021. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%
Én is kaptam 2013-ban az OVSZtől levelet, hogy menjek be mert valamit találtak... Ott mondták, hogy AIDS-es vagyok... Majd kiderül pár héttel utána, hogy OVSZ számítógépes rendszerét megtámadtak.
2022. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 neee :D még az lett volna a szép, ha már a gyógyszert is felírják
2022. febr. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!