Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy ne oltsanak...

Mit tegyek, hogy ne oltsanak be Covid ellen? Azt tudom, hogy a szauna melegében és fagyban elpusztul a vírus, akkor legyek ilyen környezetben az oltás után is? Segíthet?

Figyelt kérdés

Nálunk februártól kötelező az oltás. Semelyik oltáshoz sem hasonlítható ez a szqr. Muszáj beadatni úgy, hogy hatalmas a kockázat. A legtöbb videó amit erről láttam, hogy fiataloknál vérrögök keletkeztek... valakinél pedig megjelent az epilepszia.

Teljes mértékben személyiségi jogokat sért a kötelező oltás, akkor nem cselekedhetek én így törvényellenesen? Mennyi az esély rá, hogy le tudom fizetni az orvost?

Annyira szomorú vagyok. 😔

Nagy, halálos, gyilkos vírus, amiből a 95% felgyógyul.


2021. dec. 8. 09:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve arról, hogy ha átestem a "betegségen" semmivel sem tudom bizonyítani, mert az elsők között estem át.
2021. dec. 8. 09:38
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

ha kérsz ellenanyagtesztet azt elfogadják egy ideig, nem?

vagy szerezz igazolást, hogy ellenjavallt neked az oltás.

lefizetni nem tudod az orvost, sokan vannak körülötte, talán kamera is.

a szauna nem hiszem, hogy kiviszi a mellékhatást, ne reménykedj. vagy válts munkahelyet. sokan ezt teszik.

2021. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Kàr beléd az oltás.
2021. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Menj el egy ellenanyagszint mérésre, ott pontosan megmondják,hogy régen estél át és az antitest számod alapján veszéllyes az oltás. Én ha kötelező lenne akkor a kínai sinopharmot.adatnám.be, az nem oszt,nem szoroz, mindenki nyerne. Te oltattál. A munkáltatód megnyugszik, mindenkinek jó..
2021. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

az hogy függ össze, hogy bemész egy szaunába, és nem kapsz oltást?

ott akarsz élni ezentúl, elzárva magad?

2021. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Oltás után menj el szaunába, utána pedig tegyél egy krumplit az oltás helyére. A TV2-ben is bemondták, hogy segít. ;)
2021. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Februárig? Addigra még nagyon sok minden megváltozhat, még lehet az is, hogy elzavarja a nép az oltáspárti politikusokat, celeb virológusokat/orvosokat.


Elég a mának a maga baja, a holnapi nap majd gondoskodik magáról! :)

2021. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Én is a kinai sinopharmot adatnam be a helyedben, ha oda kerul a sor.

Addig viszont nezd meg az ellenanyagszintedet! En mar az eleje ota ezt csinalom, es vedett vagyok. PCR tesztet se fogadnak el?

2021. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ohohoho. Nem írtam, hogy a munka a hibás. A világ a hibás. Mindenhol kötelező lesz februártól, nem csak Ausztriában.

Már ha csak orvoshoz megy az ember már most kötelező az oltás...

2021. dec. 8. 10:52
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Kétlem, hogy mindenhol kötelező lenne februártól, pl nálunk kizárt, a választásokig, biztos nem lesz kötelező...
2021. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!