Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy ne oltsanak...

Mit tegyek, hogy ne oltsanak be Covid ellen? Azt tudom, hogy a szauna melegében és fagyban elpusztul a vírus, akkor legyek ilyen környezetben az oltás után is? Segíthet?

Figyelt kérdés

Nálunk februártól kötelező az oltás. Semelyik oltáshoz sem hasonlítható ez a szqr. Muszáj beadatni úgy, hogy hatalmas a kockázat. A legtöbb videó amit erről láttam, hogy fiataloknál vérrögök keletkeztek... valakinél pedig megjelent az epilepszia.

Teljes mértékben személyiségi jogokat sért a kötelező oltás, akkor nem cselekedhetek én így törvényellenesen? Mennyi az esély rá, hogy le tudom fizetni az orvost?

Annyira szomorú vagyok. 😔

Nagy, halálos, gyilkos vírus, amiből a 95% felgyógyul.


2021. dec. 8. 09:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb Magyarország sem lesz kivétel. Csak gondoljatok bele...
2021. dec. 8. 11:44
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt, rommá lesz törve az ország ha ilyen megtörténik...
2021. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Alex Fly ***** válasza:
42%

És mi akadályoz meg abban, hogy elmenj egy oltópontra és beadasd magadnak azt a szájbatekert védőoltást?

De ha ennyire nem akarod, akkor van egy tuti tippem: kapd el a betegséget, kerülj intenzívre és minden problémád meg van oldva: ha túléled, akkor hidd el, megváltozik majd a hozzáállásod. Ha meg nem, akkor már úgysem fog beoltani senki...

2021. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Te most mit is szerettél volna kérdezni? Hogy beadás után kinyírod a meleggel vagy a faggyal a ... mit is? Az oltásban nincs élő vírus, a legtöbbe még döglött sem.
2021. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

13 több száz millió ember nem kerül intenzívre, kivéve azt az 5-10 milliót, aki igen (oltottak is vannak, ne aggódj)

Tekintsük ezt természetes szelekciónak. Ha nem tetszik valami, Istennel beszéld meg

2021. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
14 a vírus amúgy alapból sem él, de rá se ránts
2021. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14%

16-os

Az attól függ, hogyan definiáljuk az életet.

2021. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
Definiáld úgy kérlek, hogy a vírus élőnek számítson... Noh?
2021. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnállak, mert a feleségemnek is kötelező volt, azóta elő is jött minden baja. Kitartás és keress megoldást rá, orvost, aki mellényomja, esetleg szerezz igazolást, hogy nem vagy oltható. Ki kell tartani, mert minél többen behódolnak, annál kisebb az esély, hogy bármikor is normálisan élhessünk még.

Amúgy meg mi is szaunázunk, alig szoktunk betegek lenni, bár a feleségem az oltás beadása után többször is volt beteg, de én nem kaptam el tőle szerencsére. Szerintem is a szauna a legjobb módszer mindenféle vírus ellen, illetve a szervezet és az immunrendszer kondiban tartására.

2021. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jobbulást a feleségednek! ☹️ Remélem már jobban van.
2022. jan. 14. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!