Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Pfizer vakcinában tényleg...

A Pfizer vakcinában tényleg van mérgező grafén hidroxid?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 15:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%

Pl. ezt olvasd el, ne állj azok közé, akik ostobaságokat és álhíreket terjesztenek…

[link]

2021. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha felmerül a gyanúja ilyesminek, akkor miért nem vizsgáltatták már be az összes oltóanyagot egy vagy több független laboratóriumban ismét?! Melyik vegyésznek, biológusnak állna érdekében hazugságot állítani? Lehet, hogy kamu, de attól még elgondolkodtató.
2021. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

@09:49


Ha valamelyik összeesküvéshívő kretén kitalálja valami vírustagadó facebook csoportban, hogy az összes oltásban patkánykaki van, akkor is ugorjon az összes cég és mutogasson teszteket, hogy nincs is, mert valami fóliasapkás kretén ezt találta ki?

2021. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

12, szerintem annak a feladata lenne intézni a kivizsgáltatást, aki először jön ezzel az állítással. Az ártatlanság vélelme létező dolog, a vádlónak kellene bizonyítékot hoznia.

Bár tény, hogy az ilyen vizsgálatok eredménye általában nem objektív, de ugyanez a vélekedés akkor is, ha egy cég a saját termékét védi.


Olyan scenario mindenesetre nemigen van, hogy én gyártok valamit, te megvádolsz azzal, hogy ez így vagy úg ynem jó, és egy harmadik személy önköltségén leteszteli:D Ha vádolsz valamivel, fizesd te a bizonyítását.

2021. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14. Éppen ezért írtam, hogy valószínű, hogy kamu.

Ha nem az volna, akkor tett volna már valamelyik kutató valamit ellene, aki ezt állította. Így is van elég bajuk az embereknek, miért kell ilyeneket kitalálni, ha nincs alapja, nem értem.

2021. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
Tökéletes vizsgálati anyagokat bocsájtottak ki a nyilvánosság számára akik grafént kimutatták az oltóanyagokban. Hogy ezt a mainstream média miért nem linkeli mikor "megcáfolja" a történetet az rejtély, haha! :D
2021. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16, nem érteni a mondatot.Szóval a grafént kimutató nyilvánosság számára készültek anyagok?
2021. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

"Tökéletes vizsgálati anyagokat bocsájtottak ki a nyilvánosság "


Ilyen avilágtitkai meg ufómagazinok?

2021. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

16

1. Dobnál erről forrást?

2. Kérdés megint az, hogy ha van benne ilyen anayag, okoz-e gondot. Mert egyesek nagoyn felháborodonak azon, hogy egyes oltásokban van higany, mert ötödik osztályban tanulták, hogy a higany egy veszélyes anyag, de addig már nem jutnak el, hogy nem minden formában veszélyes. Aztán jönnek az autizmussal, amihez végképp semmi köze sincs:D

2021. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is tökéletesen kár tagadni, hogy grafén van vagy nincs az oltásokban mikor tudományos publikációk bizonyítják, hogy adjuvánsként kísérleteznek vele oltásokban. Sőt olyat is olvastam ami szerint olyan komoly vízszűrő berendezésekben szeretnék hasznosítani ami a városok ivóvizét szűri. Innentől max. azon lehet vitázni tényleg káros-e az egészségünkre és ha igen milyen mennyiségben.
2021. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!