Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Pfizer vakcinában tényleg...

A Pfizer vakcinában tényleg van mérgező grafén hidroxid?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 15:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%

16


1. Dobnál erről forrást?



Ez Dr Young vizsgálati dokumentációja:

[link]

Ez a La Quinta Columnáé az almeriai egyetem kutatócsoportjáé:

[link]

És még egy argentin csapat is bevizsgált több ampullát de azt nem találom.

Ezekre kellene konkrét szakmai cáfolatot tudni felmutatni mert a jajcsakhülyekonteómertaztmondjuk szintű indexes "cáfolatok" ezeknek fényében szerintem szimplán röhejesek. Szerintem sokan rohadtul örülnének is neki ha valaki valóban megcáfolná amit találtak az nem grafén, én biztos. De fejét homokba dugó idióta nem leszek az biztos, nekem az ilyen 11-eshez hasonló színvonalú "cáfolatok" meg a hasonló szintet megütő fektcsekör kínlódások sajnos nem elegek.

2021. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, erre nem ez a megfelelő platform, ahol erre 100% biztonsággal bárki tudna hiteles választ adni. Nem is értem, miért merült fel benned, hogy ezt ide kiírd. Mennyi esélye van, hogy egy vakcina kifejlesztésében részt vevő pl: Karikó ad neked majd választ erre.
2021. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
34%
A lényeg az, hogy nincs grafén-oxid egyetlen oltásban sem, pláne nem 98.1452%-ban ahogy azt egyes hülye konteós oldalak állítják...
2022. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van benne!

A grafén olyan mint a grafit, amit az atomerőművekben használnak a nukleáris reakcióhoz.

Tuldajonképpen egy sugárzó anyagot juttatnak beléd.

Hiszen valaminek táplálnia kell energiával a chipet, amit az első oltásban küldtek beléd ;D

2022. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!