Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen hatékony immunerősítőt...

Milyen hatékony immunerősítőt imsertek?

Figyelt kérdés
Mostanában havonta beteg vagyok, pedig jól felöltözök mindig, herpeszem is volt 2x, valószínűleg gyenge az immunrendszerem. Mivel javíthatnék ezen?
2021. dec. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Multivitamin.

Ezt javasolnám étkezés után bevenni, hogy a zsírban oldódó vitaminok is kellően tudjanak szívódni.

e

Echinacea.

Ebből pedig tabletta, nem oldat vagy valami, hanem 100% növényi tabletta. Ez elvileg jó korona ellen is.

Én csak ezt a kettőt szedem. Az első hullám előtt kb 1 évvel kezdtem el szedni, azóta megfázva se voltam. Tényleg hasznosak tudnak lenni.

2021. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Rendszeres sport!
2021. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Béres Q10 koenzim 60 mg
2021. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
alma
2021. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj meg az étkezéseidbe minél több zöldséget, gyümölcsöt építeni. Mozogj rendszeresen, akár napi 30 perc séta is elég, bizonyítottan erősíti a szervezeted. Vitaminból C, D. Multivitamin meg egyéb csodaszerek csak pénzkidobás.
2021. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Nincs olyan, hogy immunerősítő. Azért nincs, mert az immunrendszer erősségét nem lehet mérni, így nem tudjuk, hogy egy multivitamin, sport, alma vagy bármi más valóban erősíti-e az immunrendszert.


Jöhetnek a lepontozások. A lepontozókat kérem, mielőtt lepontoznak írjanak egy olyan bizonyítottan valid és reprodukálható módszert, amivel az immunrendszer erősségét mérni lehet.

2021. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
T-sejt vizsgálat? :D Mindenkinek más az immunrendszere. Olyan mint az ujjlenyomat. De nem csak az immunanyagok vizsgálatával, hanem azoknak a szervek egészségén keresztül is mérhető a működőképessége, amelyek részt vesznek az immunvédekezésben. Például a bél vagy a bőr.
2021. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem egy szubjektív vizsgálattal is lehetne vizsgálni: a jelentkezőket kihelyezzük egy szál gatyában a hóba, és minél előbb jön be valaki vagy tovább tart az orrfolyása, annál gyengébb az immunrendszere.
2021. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os Valami multiméterre gondolsz, ami megmondja hogy az immunrendszered 68,7%-on van? Közvetetten lehet mérni: mennyire sűrűn vagy beteg, körmök, bőr, haj állapota stb... Folyamatos herpesz, gombásodás az határozottan nem az erős immunrendszer indikátora és azt lehet erősíteni. Az erős immunrendszert meg a szinten tartani.
2021. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Pfizer, Moderna, Janssen 3 havonta újszülött kortól.
2021. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!