Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van ilyen koronavírus teszt?

Van ilyen koronavírus teszt?

Figyelt kérdés
Van olyan teszt ami a fertőzés legelején kijelzi a fertőzést? Nincsenek tüneteim csak fáradtabb vagyok mint szoktam és kiderült hogy az unokatesóm tesztje pozitív lett és a hétvégén találkoztam vele. Beszélgettünk kb 10 percet, ennyi. Félek.
2021. dec. 15. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mit értesz az alatt, hogy "legelején". Ha most rámköhög egy koronás, és az a legeleje, akkor nincs olyan teszt, ami 5 perc múlva megmondja, hogy elkaptam-e. Ha az a legeleje, amikor panaszaim lesznek 1-5 nappal a fertőzés után, akkor van, ekkor az antigén és a PCR teszt is kimutatja.
2021. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tüneteid vannak, akkor a pcr teszt kimutatja. Háziorvos megkéri akkor ingyenes. Ne félj! Milliók estünk át már ezen a szaron.
2021. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!