Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A 2-szer vagy 3-szor oltottak...

A 2-szer vagy 3-szor oltottak miért viselkednek úgy, mintha vége lenne a járványnak?

Figyelt kérdés

A 2-szer oltottak mára kvázi nem védettek - mármint akik tavasszal, nyár elején kapták. Akiknek friss a 2. vagy a 3. oltás, náluk esélyeket csökkent csak: kisebb eséllyel lesz súlyos, kisebb eséllyel tart majd 2-3-4 hétig, kisebb eséllyel lesz szövődmény. De ezek előfordulhatnak, mint ahogy az is, hogy össze-vissza fertőznek másokat.


Van, akit nehéz rávenni, hogy inkább séta közben beszélgessünk vagy ne zsúfolt helyen fussunk össze.



2021. dec. 16. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Tök jogosan, aki kérte az oltást, az meg van mentve. Emlékezzünk csak vissza arra, hogy mit mondtak. Mivel egyik oltás sem ad nyálkahártya védelmet, ezért ha 83 oltás van benned, akkor is össze-vissza fogsz fertőzni másokat, ezt kellene már felfogni végre és befejezni a hisztit.
2021. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos az oltottakba a propaganda már elültette, hogy ők már nem fertőznek, de nem is hibáztathatjuk őket hisz az egész oltottsági igazolványosdi is sajnos ezen a hülyeségen alapszik. Most tisztán látszik, hogy az omikront ők terjesztik mert az oltásuknak hála az egész világon ők szabadabban mozognak és felelőtlenül terjeszthetik akaratukon kívül persze a vírust.
2021. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Tavasszal oltattam, a most végzett teszten az ellenanyagszintem, ami 0.8 u/ml-tól véd, az >250 u/ml, 2 hete munkatársam full betegen göthösen ült mellett fél méterre napi 8 órát, és így sem kaptam el. A hétköznapi élet elég jó bizonyíték, csak a konteósok képtelenek ezt belátni
2021. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
3 a férjemnek és nekem is 3 olvasunk van. Mégis rohadtul elkaptuk és nem kicsit vagyunk rosszul. Nem nem egy erős nátha. Sokkal de sokkal szarabb. Szoval így neked is azt tanacsolnam hogy inkább vigyázz magadra. Mi próbáltunk a férjemmel de így néz ki a gyerek csak hazahozta a bolcsibol. A gyerekkel meg nem nagyon tart távolságot az ember.
2021. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Voltam én is, meg se kottyant, mert én nem csak bekamuztam, hogy beoltattam magam, hanem valóban megtettem :) Neked is ezt javaslom
2021. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Egy érdekes videó, érdemes végig nézni:


https://www.youtube.com/watch?v=cqOrx1joUdo

2021. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Abszolút nem érdekes és nem érdemes még megnyitni sem
2021. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
5 két astra és egy pfizer. Nincs ebben semmi kamu. A családban mindenki oltva van. Az astrat is akkor vettük fel a férjemmel amikor mindenki be volt fosva tőle. Hagyjuk a hülyeséget. És továbbra is. Inkább vigyázz magadra az arcoskodas helyett.
2021. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Te meg menj beoltatni magad a kamu irogatás helyett :)
2021. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
És a 0x beoltottak meg miért viselkednek úgy, mintha el sem kezdődött volna... ?!
2021. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!