Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális a mély hang megfázás...

Normális a mély hang megfázás vége felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én is elkaptam a náthát (Meg úgy a fél iskola), viszont most a vége felé (Nálam mindig ugyanaz a lefolyása, lehet másnál is, nem tudom. Torokfájás, az aztán elmúlik, orrot kell fújnom 1-2 napig aztán az is elmúlik és a végén újabb 1-2 napig köhögök, először csak gyengén, a vége felé pedig már erősen)


De eddig még sose mélyült el a hangom megfázás vége felé


2021. szept. 22. 07:43
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
Igen, normális. Kicsit megnyúltak a hangszálak, idő kell, amíg regenerálódik.
2021. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is most jövök ki a megfázásból, és nekem meg több oszttársamnak, igen mély a hangja ilyenkor. Mondjuk nekem mióta elkezdődött a náthám, azóta.
2021. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, meg rekedt is vagyok kicsit, meg persze a nátha miatt orrhangom beszélek ami ilyenkor normális
2021. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!