Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki segítsen! Most mit...

Valaki segítsen! Most mit csináljak??

Figyelt kérdés
Szóval megkaptam az első oltást november 20.án és az a probléma hogy ott adtak egy kis papírt amin rajta volt minden és egyben az is hogy mikor menjek legközelebb... Na igen de én azt elhagytam és fogalmam sincs hogy most mit kéne csinálni?? Tudom hogy most decemberben lenne a második de hogy mikor... Szóval honnan tudhatnám meg? Vagy új időpontot kéne kérni?

2021. dec. 16. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Eeszt?


Van ügyfelkapud?

2021. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az eeszt ben az oltási igazolványod. Ott van az első oltás időpontja és ahoz képest 3 héttel vissza mész.
2021. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt mondják anélkül nem oltanak be. Vagyis hogy nem kapok másodikat. Ez igaz?
2021. dec. 16. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De kapsz. Miért ne kapnál?
2021. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Letöltöd az eesztből...
2021. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
#3 Dehogynem oltanal be. Amúgy gondolom arra emlékszel, hogy melyik kórházban kaptad az oltást. Felhívod ott az oltópontot, es megnézik 2 perc alatt. Az oltási papír max neked jó emlékbe, de ahogy az előzőek írták, ügyfélkapuval le tudod tölteni az oltás igazolást.
2021. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még egy kérdés: ha lekéstem az időpontot akkor mit lehet csinálni?
2021. dec. 16. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

#7 Kérsz uj időpontot az eredetihez legközelebbi napra. Bárhol bármikorra van időpont kb.

Ha arra gondolsz, hogy mondjuk 1 órát késel, az csak zárásnál számít, egyebként nyugodtan bemész, leadod a papírodat, és beoltanak. No para ;)

2021. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha lekéstem az időpontot"

Csak azért volt az időpont, mert úgy könnyebb a tömeges oltások szervezése, ha már az első oltáskor időpontot adnak mindenkinek. De ha néhány nappal később mész (vagy akár pár héttel később), akkor sincs semmi nagy baj, csak ne halogasd nagyon, hogy folyamatosan minél védettebb legyél.

2021. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!