Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segitsen valaki! Mit csináljak?

Segitsen valaki! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap óta zug a jobb fulem, es nem is hallok rá rendesen. Ma reggel annyira szedultem, h nem tudtam kikelni az agybol, és hanytam is nem is egyszer. Ugyeleten voltunk, elvileg begyulladt valami, ami az egyensulyert felelos, és azért szedulok és hanyok. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ha igen akkor ez mi, es meddig lesz, és mit csináljak h jobb legyen?
2016. dec. 18. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha voltál orvosnál vele, biztos elmondta...ha nem, akkor ne állatorvoshoz menj.
2016. dec. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el egy rendes dokihoz! Ilyen esetben alaposabb kivizsgálás kell és antibiotikum! Gondolom csináltak egy koponya CT-is...ha minden rendben, akkor beveszed a gyógyszereket és meggyógyulsz :-)
2016. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!