Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid ellen tényleg hatásos...

Covid ellen tényleg hatásos lenne ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 17. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"...hatták", igen, arra jó, hogy az újság meg legyen töltve.
2021. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt már tényként írják.

[link]

2021. dec. 17. 12:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, ha ez a szer hatásos, akkor valószínű, hogy agyban dől el ennek az egésznek a kimenetele?! Ha beparázol, annak nem lesz jó vége, ha lazán fogod fel és úgy, hogy semmi gond nem lesz, akkor nem is lesz? Érdekes.
2021. dec. 17. 12:13
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
39%
Biztos, hogy nem agyban dől el ennek a szernek a hatásossága. Az más kérdés, hogy a szorongás oldása sokat segíthet. Amíg ez egyértelműen nem hatásos mindenkinél, addig ez nem hatásos erre. Őszintén szólva, én nem szednék olyan szorongásoldót, amit erősen depressziós betegeknél alkalmaznak.
2021. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes eredmény, ennek utánaolvasok..
2021. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Más lesz a megoldás!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
#6:igen, ez egy remek idézet.
2021. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Klassz. Vajon mennyi ideig fog tartani, amíg megvizsgálják és engedélyt is kap? Az ivermectint már majd egy éve vizsgálgatják Magyarországon, és még mindig semmi hír, hogy kap-e végre engedélyt koronavírusos betegek kezelésére vagy sem. Bezzeg az oltásokat és a remdesivirt pikk-pakk megvizsgálták és engedélyezték...
2021. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez régóta kapható gyógyszer, csak eddig teljesen másra használták. Végülis az nem árthat, ha jobb kedved lesz covid alatt. :D
2021. dec. 17. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Fene tudja... Én szerencsére nem vagyok pasi, így engem nem érinthet ez a mellékhatás: "Hosszan tartó és fájdalmas hímvessző merevedés" :)

A többi viszont igen, de remélem, hogy ez a gyógyszer biztonságosabb, mint a remdesivir.

[link]

2021. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!