Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy tanulmány szerint sorozato...

Egy tanulmány szerint sorozatosan be kell adni az embereknek az oltásokat azzal hogy különben meghalnak, utána jön egy oltás amit már rutinszerűen adnak be észre se vesznek, ebben lesz egy mikrochip. Tényleg igaz ez?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Minden megtörténhet!
2021. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Én már az elsővel megkaptam a csipszet, de nem baj, mert bízok a billgéccben. Azóta mindenhol van 5G ahová megyek, de úgy képzeld el hogy még a fészerben is ahol azelőtt soha nem tudtam mobilnetezni! Ja, és ingyen fogom a Netflixet.
2021. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Képzeld el, lesz valaki, aki túlélésre jelöl meg minket!

Akármi történik körülöttünk, biztonságban leszünk!

2021. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Gyanítom neked sincs sok fogalmad a tanulmány szó jelentéséről...
2021. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Én már az első oltással megkaptam!
2021. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehetséges becsipelni az embereket a tudtuk nélkül ez egy nagyon hülye konteó. Más anyagokat lehetséges bejuttatni, mint pl. a grafén ami viszont csak szeretnénk hinni, hogy konteó, örülnék neki ha az lenne de nem az. A csipre visszatérve természetesen szeretnék ha egy ponton mindenki elfogadná ahogyan a svédek például elfogadják de ezt egyszerűen nem lehet belecsempészni az emberekbe. Vonzóvá kell tenni valamivel vagy meg kell teremteni azt a körülményt ami miatt az embereket meg lehet zsarolni, hogy akkor is belemenjenek a csipelésbe ha ők nem akarják, pont ahogyan az oltásokkal teszik most.
2021. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem igaz, szerintem. Lesz chip, sőt már van is, működőképes is, de nem így, oltással, titokban figják beszúrni.

Az EU-ban és a világon green pass lesz bevezetve, talán már kész is van. Ehhez jogok lesznek kapcsolva, amíg a dózisokat időben felveszi a polgár. Ha nem, akkor korlátozzák ezeket a jogokat, amíg be nem oltatja magát. Ezt, a most még okos eszközökön futó green passt fogja váltani a chip. Az emberek maguk kérik majd a kényelem miatt. Az oltás is azért kell, hogy mindenki bekerüljön a rendszerbe, azért teszik apránként kötelezővé mindenhol az oltást, hogy ne lehessen kibújni alóla sehogy. Hát kb így lesz chipünk.

2021. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez a chip egyébként mire való? Mit csinál?
2021. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na ezt se hallottam még, meg vagyunk jelölve, túlélésre:)

Ez nagyon nagy.

2021. dec. 18. 07:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezem, milyen chip? Mit csinál?
2021. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!