Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lakást vásárolnék, viszont a...

Lakást vásárolnék, viszont a tulajdonos covidos lett, nézzek inkább más lakást vagy várjam meg, míg letelik minimum a 10napos karantén?

Figyelt kérdés
Igaz bevagyok oltva 2szer is, de tudatosan nem okoznék magamnak bajt, mégha enyhe tüneteim lennének akkor sem.

#egészség, vírus, covid, lakás, vásárlás
2021. dec. 17. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
2 oltás már nem túl sokat jelent, ha akkor lettél beoltva, amikor a többség.
2021. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez most komoly, vagy kamu kérdés?
2021. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Milyen stádiumban van a dolog? Már meg akarnád venni? Vagy még meg se nézted? Addig is nézelődhetsz, aztán ha nem találsz, még visszatérsz ehhez.
2021. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Hova olyan sietős?Várd meg,10 nap az nem olyan irtó hosszú idő,pláne ha ilyen komoly döntésről van szó mint az ingatlan vásásrlás.
2021. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elírtam:vásárlás
2021. dec. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Vigyelj szerintem nézz meg más lakásokat is, a nézelődés amúgy sem egyenlő a vásárlással, aztán majd látod megtaláltad e amit keresel, vagy feltétlenül szeretnéd e látni ezt is.
2021. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
10 napon nem múlik semmi. Idén már úgysem lenne ebből adás-vétel, már senki nem dolgozik. Nézhetsz addig másikat, lehet találsz olyat addig ami jobban tetszik. Majd 10 nap múlva megnézed ezt is.
2021. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább kihasználnám ezt és lealkudnám az árat.
2021. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Valószínű, hogy oltottnak nem akarja eladni a lakóközösség tiltakozása miatt, így inkább azt mondta, hogy covidos. Keress 3x oltott eladót és vedd meg az ő lakását.
2021. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne vedd meg, a kovid alattomos vírus! Csak a lakás teljes, napalmos kiégetése tünteti el 100%-osan, vagy esetleg 20-30 liter pfizer oltás szétpermetezése, de azt nehéz szerezni és többe kerülne mint a lakás. Úgyhogy az egyetlen megoldás csernobili mintára betonszarkofág húzása az egész épületre!
2021. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!