Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt aki még nem oltatott ?

Manly kérdése:

Van itt aki még nem oltatott ?

Figyelt kérdés
félelem ?

2021. dec. 19. 14:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Én nem oltattam be eddig, és a továbbiakban sem tervezem.

Nem félelemből, hanem egyszerűen azért, mert nem érdekel ez az egész. Már átestem a víruson, és köszönöm szépen, jól vagyok. Ha majd elengedhetetlen lesz az oltás, akkor beadatom, de addig nem.

2021. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tehát ha kötelező mindenkinek, akkor ?
2021. dec. 19. 14:18
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem oltat, az pont nem fél, mitől kellene félni? Mi lesz ha nem lesz kötelező, akkor?
2021. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem kötelező "mindenkinek".


Nem is érthető a felvet és.

2021. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
felvetés
2021. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Ha az oltottak meghalnak covidban akkor mire van a vakcina?

Semmire

Amugy tudod mit tartalmaz az a lötty?

2021. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert én félek, de nem mertem oltatni.Közben jön az újabb hullám amikor még ez a delta itt van.
2021. dec. 19. 14:26
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Bocs kérdező, de szerintem kamuzol. Aki fél az már rég beoltatta magát, aki nem azokat meg teljesen hidegen hagyják a hullámok...
2021. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem kamuból kérdeztem.Jó lenne ha felvettem volna a vakcinákat de nem mertem.Ambivalencia
2021. dec. 19. 14:41
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Ajándékozd el a tévédet és állíts be korlátozást a böngészőben, hogy mely oldalakat nyithatja meg. hirado.hu, origo.hu és társait tiltsd le. Élj, foglalkozz a munkáddal, ismerősökkel, hobbival, rokonokkal, ami ezek közül adott. Teljesen megváltozik az életed, én is csak egy kollégtól tudom, hogy most egy új betegség, ez az omikro (nem tudom helyesen írtam -e) terjed a propagandaoldalakat habzsolók körében. Nevettem egy jót, mintha egy színes bulvárhírt mesélt volna és jókedvűen vele kávéztam egyet. Nekem egyébként még pozitív hozadéka is volt, mert múlt hónap elején sokat fújtam az orromat, ami miatt elküldött a főni a háziorvoshoz. Vagyis csak telefonon érhettem el a dokit, de felvett több hét táppénzre, mert a mentőszolgálatnál valaki űrhajós ruhában beledugott egy pálcikát az orromba, ami alapján megállapították, hogy legalább 10 napig nem mehetek dolgozni. Így hát volt időm maszekolni, kerestem mellékesbe 600 ezret 3 hét alatt amíg sikerült kitolni a betegállományt. 2 havi maszek melót letudtam, így decemberben és januárban a munkahelyi herevere mellett foglalkozhatok a hobbimmal és a pihenéssel. Vagy inkább nézzem az M1-et esténként, menjek birkabundába öltözve bégetni? Nem, köszönöm.
2021. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!