Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan aki influenzaoltást...

Van olyan aki influenzaoltást követően sokkal betegebb volt mint azokban az években mikor nem oltatott?

Figyelt kérdés
Próbálok tájékozódni mert szeretnék egy covid oltást és ez az ADE reakció gondolkodtatott el. Egyszer az influenza ellen beoltattam magam de soha többet nem mertem mert ugyanúgy elkaptam viszont kivételes beteg lettem és most ahogy olvasom szerintem ebben az ADE reakcióban volt részem. Ezt a korona fertőzés és oltásoknál jellemző mellékhatásként említik de szerintem nekem influenza oltásnál is ez jelentkezett és érdekelne más is megtapasztalta-e?
2021. máj. 10. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Mikor beadattam enyhébb volt az influenza vagy nem is voltam beteg.
Mikor beadattam sokkal súlyosabb lefolyású volt az influenza.
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Covid oltásnál nem tapasztaltak egyik esetben se ADE reakciót. Influenzánál valóban sok embertől hallottam már.
2021. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Ennek örülök mert kifejezetten csak ez bizonytalanított el.
2021. máj. 10. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kétszer oltakoztam influenza ellen, és mind a két esetben a rákövetkező évben voltam nagyon beteg. Szóval most azért nem akarok covid ellen sem oltakozni, mert tartok tőle, hogy jövőre nagyon beteg lehetek.
2021. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!